Quebonafide ujawnił tracklistę płyty "Romantic Psycho". Wśród gości m.in. Mata i Natalia Szroeder

Quebonafide, który ostatnio jest na językach dzięki sporej metamorfozie, pochwalił się tracklistą swojego kolejnego albumu, "Romantic Psycho". Na krążku znalazło się 18 utworów, z czego aż na 13 obok rapera usłyszymy ciekawych gości.
Zobacz wideo

Quebonafide niedawno zszokował swoich fanów, kiedy zaprezentował nowy wizerunek. Zrezygnował z kolorowych włosów i charakterystycznych tatuaży na rzecz bardzo stonowanego wyglądu i prostego stroju, w którym od pewnego czasu pojawia się wszędzie. Zaskoczył również muzycznie, gdy bez zapowiedzi pokazał utwór "Jesień", nagrany z Natalią Szroeder. To zwiastun płyty "Romantic Psycho", której premiera ma się odbyć już lada chwila.

Zobacz też: O co chodzi z "nowym" Quebonafide? "To strateg, wie, że jest to mu do czegoś potrzebne". Fani mnożą teorie, ta z imieniem to pewniak >>

"Romantic Psycho". Quebonafide spełnił marzenie Maty

Do współpracy przy "Romantic Psycho" Quebonafide zaprosił m.in. Taco Hemingwaya i Solara, występującego pod pseudonimem Bogaty Ziomek Tomba. Na albumie nie zabraknie również Maty, który opowiedział na Instagramie historię stojącą za powstaniem numeru pod tytułem "Jeep". Jak zdradził młody raper, on sam wyprodukował beat wykorzystany w utworze już sześć lat temu (miał wtedy 14 lat!). Mata napisał:

6 lat temu podesłałem jedną ze swoich pierwszych produkcji do jednego podziemnego rapera z Ursynowa. Bardzo zależało mi na tej współpracy, a bit ten robiłem bardzo długo - do dziś uznaje go za najlepszy jaki w życiu zrobiłem. Parę tygodni temu nagrałem na nim piosenkę z jednym z moich największych idoli (Quebonafide). Nigdy nie przestawaj wierzyć.
 

Poniżej przedstawiamy pełną tracklistę nadchodzącej płyty Quebonafide, która ma się ukazać już niebawem.

Zobacz też: Mata zdradził, jak pisał swoją pierwszą płytę. "Zamulony na matmie" i "złamany na pół po rozstaniu" >>

Tracklista nowego albumu Quebonafide "Romantic Psycho"

1. "Romantic Psycho" ft. Taco Hemingway

2. "Jesień" ft. Natalia Szroeder

3. "Przy tobie"

4. "Jezus z Rio" ft. Dwight Eisenhower

5. "Spiel des Jahres" ft. TPWD

6. "Zarys, szkic"

7. "Casino Royale" ft. Chips

8. "Pieniążki" ft. Zbyt Mocne

9. "Nie rozumie, nie rozumuje"

10. "Frustracja" ft. Graba

11. "Koreański grill" ft. Rapa Nui

12. "Kurde najs" ft. Taco Hemingway

13. "Złote maliny" ft. Kukon

14. "11 Pułk" ft. Kamil DSP

15. "Noc"

16. "Saigon 1955" ft. Kamix, Denis, DJ Moyes

17. "Jeep" ft. Mata

18. "Outro" ft. Bogaty Ziomek Tomba

Więcej o: