#KulturalnaStrefa - Michele Morrone dziś zaśpiewa prosto z Rzymu. Słuchaj w domu

Michele Morrone będzie gościem cyklu #Kulturalnastrefa. Relacje na żywo odbywają się na Facebooku Agora Muzyka. Start o godz. 18.

Wydawnictwo Agora we współpracy z Gazeta.pl oraz Wyborcza.pl zainicjowało akcję #Kulturalnastrefa - cykl działań online, dzięki którym słuchacze i czytelnicy będą mogli korzystać z kultury bez wychodzenia z domu. W projekt zaangażował się Michele Morrone, który połączy się z fanami ze swojego mieszkania w Rzymie i oprócz odpowiedzi na pytania zadane przez fanów, wykona kilka utworów ze swojej debiutanckiej płyty.

31 marca o 18:00 live będzie można zobaczyć na Facebooku Agora Muzyka.

Wspieramy kulturę! Michele Morrone bierze udział w akcji #Kulturalnastrefa

Zobacz wideo 365 dni - zwiastun

Michele Morrone wkroczył na polski rynek jako aktor - rozpoznawalność zapewniła mu główna rola w filmie "365 dni" według książki Blanki Lipińskiej. Niedługo po premierze produkcji ukazał się jego pierwszy album zatytułowany "Dark Room", na którym Morrone dał się poznać również jako wokalista. Płyta w błyskawicznym tempie trafiła do TOPki zestawienia OLiS, czyli listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Pierwszym głośnym singlem był utwór "Feel It", który szybko po debiucie znalazł się w karcie "Na czasie" w serwisie YouTube. Teledysk do tej pory obejrzano już ponad 9 mln razy.

 

Michele Morrone z "365 dni" zagrał w nowym serialu na Netfliksie. Premiera 10 kwietnia >>

Wszyscy, którzy jeszcze nie zdążyli kupić płyty, mogą ją kupić w wyjątkowo niskiej cenie. W ramach akcji #Kulturalnastrefa album Michele "Dark Room" jest dostępny z dodatkową zniżką 20 proc.! Wystarczy podać kod KULTURALNASTREFA przy składaniu zamówienia na stronie Kulturalnysklep.pl. Album dostępny jest także w serwisach cyfrowych.

Więcej o: