Andrzej Piaseczny dołącza do akcji #kulturalnastrefa. Już dziś da koncert ze swojego domu

Już w środę 1 kwietnia o godzinie 18:00 Andrzej Piaseczny spotka się z publicznością w ramach cyklu #kulturalnastrefa. Występ będzie transmitowany na Facebooku Agora Muzyka. Podczas spotkania Piasek wykona kilka utworów w towarzystwie pianisty, będzie również możliwość zadania mu pytań.

Andrzej Piaseczny to wokalista i autor tekstów obecny na scenie muzycznej ponad 25 lat. Na swoim koncie ma 12 płyt oraz tysiące koncertów. 

Andrzej Piaseczny zagra minikoncert w rmach akcji #kulturalnastrefa

Wydany przez Agorę z okazji 25-lecia kariery artystycznej album "25+" to pierwsza płyta koncertowa w dorobku Piasecznego, a jednocześnie jedna z niewielu polskich płyt live, która pokryła się złotem. Poza największymi przebojami w nowych, zaskakujących aranżacjach, znalazły się na niej również dwa premierowe utwory. Właśnie te zupełnie nowe aranżacje usłyszymy podczas środowego spotkania w ramach #kulturalnastrefa.

Start 1 kwietnia o 18:00 na facebookowym profilu Agora Muzyka.

Wydawnictwo Agora we współpracy z Gazeta.pl oraz Wyborcza.pl zainicjowało akcję #Kulturalnastrefa - cykl działań online, dzięki którym słuchacze i czytelnicy będą mogli korzystać z kultury bez wychodzenia z domu. W jej ramach wszystkie produkty na kulturalnysklep.pl, w tym album Andrzeja Piasecznego "25+", można kupić z dodatkową 20-procentową zniżką! Wystarczy podać kod: KULTURALNASTREFA przy składaniu zamówienia.

Więcej o: