Anna Gacek nie poddaje się i powraca z nową audycją. "Don't Give Up" od dziś w Audiotece

Po opuszczeniu radiowej Trójki Anna Gacek rusza z nową audycją muzyczną, której będzie można posłuchać co środę w aplikacji Audioteka - pierwszy odcinek jest już dostępny. Jak zapowiada dziennikarka, w podcaście pojawią się piosenki o nadziei i sile.
Zobacz wideo

- Jeszcze pozostaje tajemnicą, ale mogę wam już powiedzieć: zaznaczcie sobie w kalendarzu następną środę - powiedziała Anna Gacek w nagraniu z minionego czwartku, w którym poleca kulturalne wydawnictwa. Teraz wiemy, że chodziło o podcast "Don't Give Up". Będzie się on ukazywać co środę za pośrednictwem aplikacji Audioteka.

Zobacz też: Rzecznik Praw Obywatelskich do prezeski Polskiego Radia w sprawie Anny Gacek: Informacja wywołuje zaniepokojenie >>

Anna Gacek i świeży projekt. "Piosenki, które dodają skrzydeł"

To nie pierwszy raz, kiedy Anna Gacek łączy siły z Audioteką - od dłuższego czasu pojawia się tam co piątek jej audycja "Sweet 90'". Teraz dziennikarka, jak sama mówi, stawia na "piosenki, które dodają skrzydeł". Gacek podkreśla:

To nie jest czas na smutną muzykę! "Don't Give Up" to (...) piosenki nadziei i siły. Stworzone w momentach euforii, by zatrzymać ją w melodiach na zawsze, i w chwilach najgorszych, by nigdy nie przestać wierzyć, że i to minie. Piosenki do śpiewania na całe gardło i tańczenia, gdy nikt nie patrzy. Dajcie się im porwać, zabrać w tę szaloną podróż. Znajdziecie się w najlepszych miejscach. A wrócicie z nich pewni tego, że nie jesteście sami. Bo zawsze jest muzyka.

Audycja będzie dostępna w aplikacji Audioteka - pod tym linkiem bezpłatnie w ciągu 48 godzin od premiery, następnie w ramach usługi Audioteka Klub. Dostęp do usługi przez pierwsze dwa tygodnie jest bezpłatny. Nowe odcinki będą publikowane w każdą środę.

Pożegnanie Gacek z Trójką wywołało kolejną falę odejść z Programu 3 Polskiego Radia. Decyzję o zakończeniu pracy po 55 latach podjął Wojciech Mann, który razem z Gacek prowadził "W Tonacji Trójki". Z anteną pożegnali się również - nie zawsze z własnej woli - m.in. Gaba Kulka, Jan Chojnacki, Jan Młynarski i Wojciech Waglewski oraz jego syn Bartosz "Fisz" Waglewski.

Więcej o: