Witold Paszt dołącza do akcji #KulturalnaStrefa. To będzie jego pierwszy raz w takim wydaniu

Przez 40 lat kariery tego jeszcze nie grał! Witold Paszt pojawi się na facebookowej transmisji na żywo w ramach akcji #KulturalnaStrefa 5 kwietnia o 18:00.

Wydawnictwo Agora we współpracy z Gazeta.pl oraz Wyborcza.pl zainicjowało akcję #Kulturalnastrefa - cykl działań online, dzięki którym słuchacze i czytelnicy będą mogli korzystać z kultury bez wychodzenia z domu. W projekt zaangażował się Witold Paszt, lider zespołu Vox.

Dołącz do akcji #Kulturalnastrefa - Witold Paszt z zespołu Vox

Pełne sale koncertowe i spotkania z fanami to dla członków grupy Vox codzienność, ale przez 40 lat kariery na Facebooku jeszcze nie występowali. Pod koniec ubiegłego roku Vox przebojowym utworem "Porwij mnie" zapowiedział wydanie nowej płyty.

O tym, jak idą prace nad jej kształtem, będziemy mogli się przekonać w niedzielny wieczór. Witold Paszt, prosto ze swojego domu w Zamościu, odpowie osobiście na wiele pytań. Spotkanie z artystą będzie transmitowane na facebookowej stronie Agora Muzyka.

Do tej pory w ramach akcji #KulturalnaStrefa z internautami spotkali się m.in. Andrzej Piaseczny, Michele Morrone, Renata Przemyk i zespół Pectus. W nadchodzący wtorek, 7 kwietnia, odbędzie się transmisja z udziałem Igora Herbuta.

Więcej o: