#kulturalnastrefa - Miuosh i FDG. Orkiestra dają koncert w domu. W pełnym składzie!

W Poniedziałek Wielkanocny zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach akcji #kulturalnastrefa. Tym razem koncert da Miuosh i FDG. Orkiestra.

Dziesiąty koncert trasy Powroty Tour 2020 Miuosh z FDG. Orkiestra zagrają dla Was w Waszych domach. W czasie koncertu nie zabraknie też gości. 

Miuosh z FDG. Orkiestra - koncert online już 13 kwietnia

- Długo szukaliśmy sposobu wyprodukowania naszego koncertu w pełnym składzie, jednocześnie nienaruszającego obowiązujących nas obecnie zasad. W końcu się udało. Zagramy dla Was w Wielkanocny Poniedziałek o 20. - zapowiada Miuosh.

Koncert będzie można oglądać na facebooku Agora Muzyka.

Miłosz "Miuosh" Borycki to artysta wszechstronny i przełamujący bariery w polskiej muzyce. Po spektakularnym koncercie Scenozstąpienie na Stadionie Śląskim dla ponad 40 tysięcznej publiczności oraz projektach specjalnych z orkiestrą NOSPR nadszedł czas na powrót do studia i kolejny album solowy. Efekt wielomiesięcznej pracy poznaliśmy w styczniu na albumie "Powroty". Na albumie można usłyszeć wielu gości: Melę Koteluk, Natalię Nykiel, Igo, The Dumplings, Mateusza Koniecznego i Palucha, a za produkcję i warstwę muzyczną odpowiada uznany producent - Michał "Fox" Król.

Miuosh wraca z nową płytą. Zobacz teledysk do utworu "Powroty" >>

W ramach akcji #kulturalnastrefa, której organizatorem jest Wydawnictwo Agora, a wspiera ją m.in. Gazeta.pl, album "Powroty" oraz wszystkie produkty na kulturalnysklep.pl można kupić z dodatkową, 20-procentową zniżką! Wystarczy podać kod KULTURALNASTREFA przy składaniu zamówienia. W akcję właczył się także serwis Publio.pl.

Więcej o: