Miuosh i FDG. Orkiestra już dziś grają z domu w ramach akcji #Kulturalnastrefa

Świętowanie Poniedziałku Wielkanocnego umilą nam w ramach akcji #Kulturalnastrefa wyjątkowi goście. Miuosh i FDG. Orkiestra zagrają koncert prosto z domowych pieleszy 13 kwietnia o godz. 20:00 - wszystko na facebookowym profilu Agora Muzyka i na YouTube.

- Długo szukaliśmy sposobu wyprodukowania naszego koncertu w pełnym składzie, jednocześnie nienaruszającego obowiązujących nas obecnie zasad. W końcu się udało - zapowiadał niedawno Miuosh. Dziesiąty koncert trasy Powroty Tour 2020 Miuosh z FDG. Orkiestra zagrają online w Wielkanocny Poniedziałek o godz. 20:00.

Dołącz do akcji #Kulturalnastrefa - Miuosh i FDG. Orkiestra

Podczas koncertu nie zabraknie gości specjalnych. Pojawią się Bela Komoszyńska, Igo, Justyna Święs, Marcelina, Mela Koteluk, Natalia Grosiak, Natalia Nykiel i Piotr Rogucki. Wszystko obejrzymy na facebookowym profilu Agora Muzyka i na YouTube.

 

W ramach akcji #kulturalnastrefa, której organizatorem jest Wydawnictwo Agora, a wspiera ją m.in. Gazeta.pl, album "Powroty" oraz wszystkie produkty na kulturalnysklep.pl można kupić z dodatkową, 20-procentową zniżką! Wystarczy podać kod KULTURALNASTREFA przy składaniu zamówienia. W akcję właczył się także serwis Publio.pl.

Miłosz "Miuosh" Borycki to artysta wszechstronny i przełamujący bariery w polskiej muzyce. Po spektakularnym koncercie Scenozstąpienie na Stadionie Śląskim dla ponad 40 tysięcznej publiczności oraz projektach specjalnych z orkiestrą NOSPR nadszedł czas na powrót do studia i kolejny album solowy. Efekt wielomiesięcznej pracy poznaliśmy w styczniu na albumie "Powroty". Na albumie można usłyszeć wielu gości: Melę Koteluk, Natalię Nykiel, Igo, The Dumplings, Mateusza Koniecznego i Palucha, a za produkcję i warstwę muzyczną odpowiada uznany producent - Michał "Fox" Król.

Więcej o: