Sting na PGE Narodowym. Jest nowa data koncertu w Warszawie

Sting miał zagrać koncert w Polsce w lipcu tego roku, ale zdecydował się - podobnie jak większość artystów - zrezygnować z publicznych wystąpień na pewien czas. Jest już znana nowa data jego pojawienia się na scenie na stadionie PGE Narodowy.
Zobacz wideo Sting w Radiu Złote Przeboje

Nowa data koncertu w Warszawie to 24 lipca 2021 roku. To oznacza, że Sting planuje przyjechać do nas rok później niż miał to zrobić pierwotnie.

Sting - koncert na PGE Narodowym, muzyk zagra największe przeboje

Jak czytamy na stronie organizatora polskiego koncertu, występ w ramach trasy Sting: My Songs jest żywiołowym i dynamicznym wydarzeniem, skupiającym się na najbardziej kochanych przez fanów utworach napisanych przez artystę i obejmującym twórczość siedemnastokrotnego zwycięzcy Grammy, zarówno solową, jak również jako członka zespołu The Police.

W trakcie koncertu Stinga w Warszawie fani mają usłyszeć piosenki "Fields of Gold", "Shape of my Heart”, "Roxanne" czy "Demolition Man". Nie może też zabraknąć przebojów takich jak: "Englishman in New York", "Every Breath You Take" czy "Message In A Bottle". Sting w Warszawie wystąpi z towarzyszeniem zespołu rockowego w składzie Dominic Miller (gitara), Josh Freese (perkusja), Rufus Miller (gitara), Kevon Webster (keyboard), Shane Sager (harmonijka) oraz Melissa Musique i Gene Noble (chórki). Sting w Polsce był już kilkukrotnie, m.in. w 1996 oraz 2017 roku. 

Sting wystąpi na stadionie PGE Narodowy 24 lipca 2021 roku, ale bilety zakupione na poprzedni termin (25 lipca tego roku) nie tracą ważności. Są też jeszcze dostępne wejściówki na to wydarzenie.

Brytyjski wokalista, który kariery sprzedał blisko 100 milionów albumów z zespołem The Police i solowych, wydał płytę "My Songs" w maju zeszłego roku. To drugi studyjny album Stinga (jego prawdziwe nazwisko to Gordon Matthew Sumner) z nowymi interpretacjami już wcześniej nagranych jego utworów.

50 lat temu Paul McCartney ogłosił, że skończył z The Beatles. Pół roku wcześniej usłyszał od Lennona: Durny jesteś >>

Więcej o: