Andrzej Duda rapuje Hot16challenge 2, Peja ostro komentuje: "Świat stanął na ch... i tańczy sobie breka". Apeluje też do muzyków

Andrzej Duda rapuje w ramach akcji Hot16challange 2 o "ostrym cieniu mgły", a jego występ spotkał się z wieloma reakcjami. Jedną z osób, które skomentowały wykonanie prezydenta jest raper Peja.
Zobacz wideo #Hot16Challenge2 w szczytnym celu opanowało polskiego Youtube’a

"Fantastyczna akcja #Hot16Challenge2, choć nominacje od Zeusa przyjąłem z lekkim przerażeniem - nigdy nie rapowałem. W natłoku obowiązków dopiero dzisiaj mogłem odpowiedzieć na zaproszenie. Niech muzyka nas łączy w dobrej sprawie!" - napisał prezydent na Twitterze i wykonał utwór, w którym padają m.in. takie wersy:

To jest maj, nie pachnie Saska Kępa, może ktoś to gdzieś przewidział, ale wróżba raczej tępa.
Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły (...) Ciepły wieczór bez ciemności, trawa, spokój, my i wy. My to oni, oni - my.
Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły. Mocne ręce ratowników, wszyscy razem - chwała im.

Peja o Hot16challenge 2 Andrzeja Dudy: Proszę szanownych kolegów o rozsądne nominacje 

Peja, raper i członek grupy hip-hopowej Slums Attack, zareagował emocjonalnie na to, co pokazał w ramach akcji Hot16challenge 2 Andrzej Duda. Na oficjalnym profilu napisał:

Jakie życie taki rap. Nie zgadzam się. Kabaret to był Dudek a nie Duda. Świat stanął na ch... i tańczy sobie breka. Beka. Komentuję tutaj, bo pod filmem wyłączone. Proszę szanownych kolegów o rozsądne nominacje, ale chyba już na to za późno. S**t is Real.

Jak dotąd w zbiórce Hot16challenge 2 zebrano ponad 1,5 mln złotych - pieniądze mają być przeznaczone na wsparcie służby zdrowia w walce z koronawirusem. W akcję, którą zapoczątkował raper Solar, zaangażowali się m.in. Taco Hemingway, Norbi, Mata, Taconafide, Katarzyna Nosowska, Monika Brodka czy Dawid Podsiadło. Rapowali nie tylko muzycy, ale również np. aktor Andrzej Seweryn i Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar. Prezydent nominował natomiast Marylę Rodowicz, Sebastiana Karpiela-Bułeckę, Pectus, Golec uOrkiestrę oraz Premiera Mateusz Morawieckiego. Wśród nominowanych jest też m.in. noblistka Olga Tokarczuk.

Więcej o:
Komentarze (23)
Andrzej Duda rapuje Hot16challenge 2, Peja ostro komentuje: "Świat stanął na ch... i tańczy sobie breka". Apeluje też do muzyków
Zaloguj się
 • melmakianin

  Oceniono 22 razy 18

  Ostry cień mgły.... kto mu to wymyślił i po czym był ten człowiek (mam na myśli używki, nie edukację)

 • selena-0

  Oceniono 15 razy 9

  nie mogę patrzec na tą kretynską fizjonomię kretyna, rzygam, i taki ktoś prezydentem, narodzie wstydu nie macie ....ze wybieracie podług swojego kretynizmu

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 13 razy 5

  Ostry cień mgły, o który skaleczył się pan Duda, będzie go prześladował wiecznie, w niekończącym się koszmarze, jak po złej psylocybinowej fazie, w której, po spożyciu grzybowej, wciąż tapla się niejaki Pijamas Man, ps. "Sędzia" - kolo nominowany przez Dudę.

 • lucek10

  Oceniono 6 razy 4

  A gdzie ten pyszałkowaty cwaniacki uśmieszek pana Dudy? Na zdjęciu skwaszona mina pisowskiego urzędnika niskiej (!!!) rangi.

 • maciejwscieklica

  Oceniono 7 razy 3

  Anżej
  cos bardzo nalany, napity, naperfumowany
  i upalony czy dopalony jest

  a i rozumek coraz bardziej misiowy u niego
  na szpital ponoc teraz żebrze
  a 2 miliardy u Kurskiego wczesniej zabezpieczył
  z naszego przeciez

 • true_lysander

  Oceniono 2 razy 2

  Ostry cień smoleńskiej mgły... w końcu się wyjaśniło co to za ostrze dosięgło kwiat narodu...

 • Jan Nowak

  Oceniono 4 razy 2

  Odebrałeś chorym na nowotwory 2 mld złotych, a teraz robisz siebie pajaca za 1,5 mln złotych.....

 • farah

  Oceniono 1 raz 1

  Tak wygląda debil.

 • do_mappiego

  Oceniono 7 razy 1

  Dudę nominować można po jakiś ziołach, a co ten pali to nie wiem. Dziwne że ludzie wpłacają na to, czego nasz rząd z podatków nie da, bo woli wyrzucić na kaczelnikowe wybory nieodbyte przez sasinowca.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX