Hot16Challenge2. Natalia Kukulska rapuje i nominuje Pikeja. Największą niespodziankę zachowała na koniec

Do udziału w Hot16Challenge2 Natalię Kukulską zaprosił Norbi. Wokalistka na co dzień nie rapuje, ale poradziła sobie naprawdę dobrze, a teledysk wygląda nieziemsko. Kukulska nagrała materiał z pomocą męża i nie tylko.
Zobacz wideo #Hot16Challenge2 w szczytnym celu opanowało polskiego Youtube’a

"Żona bębniarza w domowych metrażach szacun wyraża dla lekarza" - wyśpiewuje w refrenie Natalia Kukulska podczas gdy jej mąż - perkusista Michał Dąbrówka - daje popis swoich umiejętności.

Następne Hot16Challenge to powrót Pikeja?

Kukulska ma swoim domu studio nagraniowe więc nic dziwnego, że jej Hot16Challange brzmi bardzo profesjonalnie. Teledysk ogląda się z przyjemnością, a pod koniec wokalistka nominuje kolejne osoby, by włączyły się w promocję zbiórki dla służb medycznych. Wśród nich znalazł się jej brat - syn Jarosława Kukulskiego i Moniki Borys - Piotr, znany jako Pikej. W 2011 roku próbował sił jako raper, bez większego powodzenia. Ale rok temu, po porzuceniu myśli o karierze muzycznej, zaczął wrzucać do sieci nowe nagrania. Najnowsze są jednak aż sprzed sześciu miesięcy. Być może niedługo dołączy do nich jego rap w ramach Hot16Challenge2 - według reguł Pikej ma 72 godziny od nominacji na to, by opublikować nagranie. Zegar tyka.

Wracając jednak do wideo Natalii Kukulskiej, piosenkarka zadbała nie tylko o warstwę muzyczną i wizualną swojego materiału, ale także o to, by zaskoczyć fanów. Na koniec rapuje bowiem:

Jeśli ten rap to straszna wiocha, niech ślady zetrze Małgosia Socha.

Chwilę później na ekranie rzeczywiście pojawia się aktorka i bierze do ręki ścierkę.

 

"BrzydUla" wraca. Małgorzata Socha znowu zagra Violettę i zdradza, kiedy spodziewać się premiery >>

Hot16Challange2 to akcja, którą zainicjował raper Solar. Nominowane osoby muszą zarapować 16-wersowy utwór i wpłacić pieniądze na konto w serwisie Siepomaga.pl - celem jest pomoc finansowa dla służb medycznych walczących z epidemią koronawirusa. W akcji wzięli udział niedawno m.in. Maryla Rodowicz i Cezary Żak oraz Artur Barciś, a wcześniej m.in. Taco Hemingway, Dawid Podsiadło, Katarzyna Nosowska, Andrzej Seweryn, Mata i jego ojciec prof. Marcin Matczak, RPO Adam Bodnar czy prezydent Andrzej Duda.

Więcej o: