"Dzisiaj o wirusie, a nie o delfinach, czytała: Krystyna". Krystyna Czubówna dołączyła do Hot16Challenge2

"Najlepsza dykcja w rapie" czyli Krystyna Czubówna odpowiedziała na wezwanie Cezika i dołączyła do Hot16Challenge2. Najsławniejsza polska lektorka swoim aksamitnym głosem wyrapowała czarującą zwrotkę "o wirusie, a nie o delfinach". W tekście podkreśla, że ta akcja "to nie polityka", bo to cel zbiórki jest najważniejszy. Fani rozpływają się z zachwytu w komentarzach.
Zobacz wideo

Wydawać by się mogło, że Hot16Challenge2 już nas niczym nie zaskoczy. Tymczasem do akcji wkroczyła najpierw Beata Kozidrak, a potem w pięknym stylu swoją "szesnastkę" nagrała pani Krystyna Czubówna. Dodajmy, że zbiórka na rzecz medyków już przekroczyła kwotę dwóch mln zł - ciągle można się do niej przyłączyć.

>>>Beata Kozidrak wkroczyła do Hot16Challenge2. "Blond królowej COVID nie ruszy"<<<

Krystyna Czubówna nagrała swoje Hot16Challenge2

"Każdy rapuje, bo cel to uświęca" - zaczęła swoją zwrotkę Krystyna Czubówna. "Ja jestem lektorką, czytam o zwierzętach" dodała później wyznając, że rap "to nie moja bajka". Zauważa jednak celnie "zostawmy podziały, to nie polityka". Bo faktycznie chodzi o to, żeby pomóc służbie zdrowia. Tą zrzutką, tym rapem, wspomóżmy medyka - zachęca więc legenda polskiej telewizji. Dalej pani Krystyna przypomina, żeby słuchać zaleceń lekarzy, radzi też poczytać książki i przypomina, żeby koniecznie "zadzwonić do mamy". Zwrotkę zakończył wspaniały wers "dzisiaj o wirusie, a nie o delfinach, czytała: Krystyna".

 

CeZik pod nagraniem napisał "Wspaniałe!!! Czekałem na to bardziej, niż na kolejne luzowanie obostrzeń", a inni mu wtórowali zgodnie wychwalając wykonanie pani Krystyny. W komentarzach czytamy "Najlepsza dykcja w rapie", "Jedna z najlepszych szesnastek, brawo pani Krystyno", "no kocham panią", " Pani Krystyna zmiotła ze sceny niejednego rapera", "Ucieleśnienie polskiej kultury przemówiło, można zamykać", "Ej, bo to jest kozackie", "Wreszcie u kogoś można zrozumieć wypowiadane wersy, piękna dykcja", "Najprzyjemniejszy rap w historii tego wyzwania".

Krystyna Czubówna nominowała do wyzwania Marysię Sadowską, profesora Bralczyka, Michała Ogórka i Tomasza Knapika.

>>>Dlaczego Andrzej Duda rapował? #Hot16challenge mówi więcej o współczesności, niż nam się wydaje <<<

Więcej o: