#kulturalnastrefa - spędź wieczór z zespołem Kwiat Jabłoni

26 maja o 19:00 zapraszamy na spotkanie z duetem Kwiat Jabłoni na Facebooku Agora Muzyka.

Podczas spotkania duet odpowie na pytania fanów oraz zaprezentuje kilka utworów pochodzących z ich debiutanckiego albumu "Niemożliwe". Start o 19 tutaj.

Kwiat Jabłoni - rodzeństwo Sienkiewiczów w Kulturalnej Strefie

Rodzeństwo Kasia i Jacek Sienkiewiczowie jako Kwiat Jabłoni po raz pierwszy zaprezentowali się polskim słuchaczom w marcu 2018 roku, wypuszczając do sieci piosenkę "Dziś późno pójdę spać" wraz z teledyskiem, który na YouTube wyświetlony został już ponad 17 mln razy.

 

W piosenkach, które znalazły się na ich debiutanckim albumie, rozbrzmiewają folkowe brzmienia, popowe chwytliwe melodie i przestrzenne efekty elektroniczne. Kasia i Jacek mówią jednak, że najważniejsza jest dla nich warstwa tekstowa ich piosenek. Rodzeństwo Sienkiewiczów śpiewa o życiu chwilą, próbach cieszenia się tym, co mamy, o ucieczce od konsumpcjonizmu i świata przesyconego pogonią za sukcesem, skłaniają słuchaczy do namysłu i nie pozostawiają obojętnym. "Niemożliwe" to album głęboko poruszający zarówno słowami, jak i muzyką.

W marcu tego roku zespół zaprezentował nowy utwór "Wodymidaj" nagrany wspólnie z Ralphem Kaminskim, który do tej pory osiągnął liczbę 4 milionów wyświetleń. Płyta jest dostępna na Kulturalnysklep.pl.

#kulturalnastrefa - wspieramy artystów

#Kulturalnastrefa wystartowała w marcu - koncerty, możliwość wirtualnego spotkania z autorem czy odczyty fragmentów książek to tylko kilka przykładów działań organizowanych w ramach tej inicjatywy. Dołączyły do niej sklepy internetowe: kulturalnysklep.pl oraz publio.pl - na obu stronach znaleźć można rabaty na muzykę i książki wydawane przez Agorę. Kod, który należy podać przy zakupie to: KULTURALNASTREFA.

W ramach Kulturalnej strefy można było już m.in. posłuchać koncertu Małgorzaty Ostrowskiej czy Miuosha, a także spotkać się z prof. Bralczykiem. Akcja objęta jest patronatem rozgłośni: TOK FM, Rock Radio, Radio Złote Przeboje i Radio Pogoda.

Zobacz wideo POPkultura - nowy odcinek
Więcej o: