Lista Przebojów Trójki. Wiadomo, kto poprowadzi piątkowe notowanie. To będzie nietypowa audycja

Serwis Wirtualne Media ustalił, że w najbliższy piątek zostanie wyemitowana Lista Przebojów Trójki. Prowadzącym audycji w innej niż zazwyczaj formule będzie nowy dyrektor muzyczny rozgłośni Mariusz Owczarek.

W piątkowy wieczór nie usłyszymy dotychczasowych stałych prowadzących listę: Piotra Barona (jest na zwolnieniu lekarskim) ani Marka Niedźwieckiego (odszedł z Trójki po unieważnieniu 1998. notowania LP3 - Kuba Strzyczkowski przekonuje, że prowadzi z nim rozmowy na temat powrotu). Tym razem prezenterem będzie Mariusz Owczarek, związany z rozgłośnią od 1997 roku. Zastąpił na stanowisku dyrektora muzycznego stacji Piotra Metza, który kilka dni temu pożegnał się z Trójką, ale postanowił wrócić na antenę.

Zobacz wideo Lista Przebojów Programu Trzeciego - Marek Niedźwiecki na początku uważał, że może być już za stary na Trójkę

Lista Przebojów Trójki - w piątek notowanie 1999 i 1/3. "Sporo wspomnień"

- To nie będzie "regularne" notowanie. Mariusz zaprezentuje słuchaczom sporo wspomnień i przebojów z poprzednich list, będzie też dużo propozycji muzycznych z "poczekalni" - zapowiada Strzyczkowski w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

Najbliższe notowanie Listy Przebojów Programu Trzeciego będzie miało numer 1999 i 1/3. Taką decyzję podjęto ze względu na to, że zamiast wydania nr 1999 w zeszły piątek słuchacze Trójki mogli usłyszeć muzykę znaną z poprzednich rankingów, ale aktualne wyniki opublikowano tylko w internecie. Nie było również żadnego prezentera.

Zamiast Listy Przebojów Trójki "audycja muzyczna". Polskie Radio wydało oświadczenie >>

Przypomnijmy, że cała afera w Trójce, w wyniku której odeszło wielu pracowników a Tomasza Kowalczewskiego na stanowisku dyrektora-redaktora naczelnego zastąpił Kuba Strzyczkowski, zaczęła się od unieważnienia 1998. notowania LP3, po tym, jak na szczycie listy znalazł się Kazik i jego piosenka "Twój ból jest lepszy niż mój".

Więcej o: