Dawid Podsiadło ogłosił nowe daty koncertów w Gdańsku, Wrocławiu i Chorzowie

Dawid Podsiadło miał zagrać tego lata kilka koncertów, m.in. we Wrocławiu i Chorzowie, jednak ze względu na epidemię koronawirusa wydarzenia te musiały zostać przesunięte na inny termin. Artysta ogłosił, kiedy się one odbędą i co z biletami.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Dawid Podsiadło zagrał kilkadziesiąt koncertów w ramach trasy "Wielkomiejski Tour". Sezon koncertowy zakończył na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie zagrał razem z Taco Hemingwayem. Wydarzenie to okazało się nieprawdopodobnym sukcesem - niemal wszystkie bilety wyprzedały się w zaledwie kilka godzin. Ze względu na duże zainteresowanie koncertami, Dawid Podsiadło postanowił zagrać jeszcze kilka razy na stadionach.

Zobacz wideo Popkultura odc. 39

Dawid Podsiadło opublikował nowy harmonogram koncertów. "Innego wyjścia nie ma"

Dawid Podsiadło miał zagrać na Stadionie Enega w Gdańsku, na Stadionie Śląskim w Chorzowie i Stadionie Wrocław. Wydarzenia te zaplanowano na czerwiec 2020 roku, ale ze względu na epidemię koronawirusa trzeba było je przesunąć. W czwartkowym wpisie na Facebooku artysta wyjaśnił, że koncerty te odbędą się w 2021 roku, a zakupione wcześniej bilety zachowują ważność. Można je też zwrócić lub wymienić na voucher.

"Jak się na pewno domyślacie, z ogromnym bólem przenosimy te wydarzenia, ale innego wyjścia nie ma. Jednocześnie cieszymy się bardzo, że sytuacja poprawia się na tyle, że już dziś koncerty powoli wracają i że z optymizmem możemy patrzeć na to co mamy zaplanowane na jesień i na przyszły rok" - napisał muzyk.

Kiedy odbędą się koncerty Dawida Podsiadło? Poniżej publikujemy zmieniony terminarz

  • koncert w Chorzowie z 7.06.2020 zostaje przeniesiony na 12.06.2021,
  • koncert w Gdańsku z 13.06.2020 zostaje przeniesiony na 05.06.2021,
  • koncert we Wrocławiu z 20.06.2020 zostaje przeniesiony na 19.06.2021.
Więcej o: