Beata Pawlikowska wraca do Trójki po ponad 20 latach. Poprowadzi autorską audycję

Beata Pawlikowska już w najbliższą niedzielę poprowadzi na antenie Trójki autorską audycję pt. "Blondynka w Trójce". Ma dotyczyć głównie muzyki i podróżowania, dziennikarka obiecuje, że jednak to nie wszystko. Pawlikowska z anteny zniknęła w 1998 roku.
Zobacz wideo

To Kuba Strzyczkowski, nowy dyrektor radiowej Trójki, zaprosił do współpracy Beatę Pawlikowską. Dziennikarka nie gościła na antenie tego radia od 22 lat. "To niesamowite jak bardzo w tym czasie zmieniło się radio i jak zmieniło się moje życie!! Jestem szczęśliwa" - napisała na Facebooku.

>>> Zespół Trójki chce, żeby Kamińska przeprosiła Niedźwieckiego i resztę. Wysłali pismo <<<

Beata Pawlikowska z audycją w Trójce

"Blondynka w Trójce" zacznie się w niedzielę 21 czerwca o godzinie 11. Słuchowisko zaplanowano na dwie godziny. W rozmowie z Wirtualnymi Mediami Pawlikowska wyjaśniła, że skupi się na podróżowaniu i muzyce, a także tajemniczo zachęciła: - Będzie też coś ponadto, ale na razie nie zdradzę więcej.

Pawlikowska podkreśla, że "Trójka to magiczne miejsce" i dodaje, że słucha stacji od zawsze. We wpisie na Facebooku podziękowała też Strzyczkowskiemu za zaufanie. W Trójce po raz pierwszy pracowała przez kilka miesięcy w 1992 roku - wtedy też prowadziła korespondencję muzyczną do audycji "Tam-Tam". Trzy lata później wróciła, by prowadzić m.in. "Listę przebojów dla oldboyów", "Internoc", zdarzyło się jej też poprowadzić jako "druh zastępowy" kilka wydań legendarnej "Listy Przebojów Trójki" - odeszła z rozgłośni w 1998 roku.

>>> Trójka. Audyt Listy Przebojów Programu Trzeciego trwa, choć Kuba Strzyczkowski mówił, że go nie będzie <<<

Później prowadziła w Radiu ZET przez 17 lat "Świat według Blondynki", związana była też z OpenFM i WP.pl, gdzie tworzyła "Blondynkę w samo południe", a na antenie Radia Kolor nadawała "Blondynkę w podróży".

Więcej o: