Sławomir z Ibiszem rozbijają bank "Weselnym pytonem". Teledysk bije rekordy oglądalności

"Weselny pyton" Sławomira ma już ponad 600 tys. wyświetleń na Youtube dwa dni od premiery klipu. W teledysku do nowego przeboju główną rolę zagrał Krzysztof Ibisz. Wcielił się w pana młodego, który skradł serce Kajry. Oprócz dziennikarza na planie pojawili się też Adam Fidusiewicz i cała plejada najpopularniejszych polskich youtuberów.
Zobacz wideo

Sławomir nagrał nową piosenkę pt. "Weselny pyton", która ma gigantyczny potencjał, by stać się największym przebojem weselnym na najbliższe lata. Chwytliwemu utworowi towarzyszy zabawny teledysk, w którym udział wziął Krzysztof Ibisz oraz rzesza najpopularniejszych polskich youtuberów.

Sławomir z Ibiszem rozbili bank "Weselnym pytonem"

Teledysk do piosenki promującej następną płytę Sławomira premierę w sieci miał 20 czerwca. Niecałą dobę później klip miał już 365 tys. wyświetleń, zaś w poniedziałek o poranku na liczniku wybiło ponad 647 tys. wyświetleń. W teledysku Sławomir wciela się w weselnego gościa nieszczęśliwie zakochanego w pannie młodej - tę rolę zagrała jego małżonka Kajra. Jej świeżo poślubionego męża zagrał sam Krzysztof Ibisz, a gości weselnych kwiat najpopularniejszych Youtuberów.

 

W teledysku wystąpili m.in. Letni, CyberMarian, Marianna Cyberska, Lord Kruszwil, Disco Marek, Adam Fidusiewicz czy The Chwytak, Dj Wiktor i Jano. Rolę cioci z Krakowa zagrała brawurowo Aldona Jankowska.

Sławomir Zapała - kim jest?

Sławomir to pseudonim sceniczny Sławomira Zapały, polskiego aktora, showmana i pioniera gatunku muzycznego rocko-polo. Sławomir ukończył szkołę aktorską w Krakowie i pojawił się w takich filmach jak np. ''Karol. Człowiek, który został papieżem'', ''Pod Mocnym Aniołem'', ''Czas honoru'' czy ''Ojciec Mateusz''.

Swoją karierę muzyczną zaczynał na Long Island w Nowym Jorku. Tam zaskarbił sobie sympatię Polonii, w 2015 roku założył swój kanał na Youtubie. Jego pierwszy singiel ''Megiera'' uzyskał szybko 10 mln wyświetleń. Potem było już tylko lepiej - jego największy hit '' Miłość w Zakopanem" ma po trzech latach ponad 221 mln wyświetleń, doszło nawet do tego, że Sławomir wystartował w ''Tańcu z gwiazdami'', a potem w ''Twoja twarz brzmi znajomo''. Jego występ na Sylwestrze TVP przyćmił samego Louisa Fonsi, autora słynnego ''Despacito''.

10 kwietnia 2017 roku wyszła debiutancka płyta Sławomira pt. ''The Greatest Hits'', z której to pochodzi właśnie pochodzi ''Miłość w Zakopanem''.

Więcej o: