Radio Nowy Świat wystartowało, ale są pierwsze kłopoty. "Problemy z odbiorem"

"Poranna Manna" to audycja, którą internetowe Radio Nowy Świat przywitało się ze słuchaczami tuż po szóstej 10 lipca. Prowadzący Wojciech Mann musiał jednak przyznać na antenie, że są pewne problemy z odbiorem.
Zobacz wideo Jakie filmy i seriale obejrzeć w te wakacje? Wakacyjne polecajki cz. 1 [Popkultura Extra]

Radio Nowy Świat jest radiem internetowym, którego można słuchać m.in. na stronie internetowej rozgłośni i za pośrednictwem różnych aplikacji. Już po kilkudziesięciu minutach od oficjalnego startu pojawiły się problemy. Słuchacze zgłaszają, że radio "rwie", a niektórzy w ogóle nie mają możliwości jego słuchania. Na antenie Wojciech Mann po godzinie ósmej przyznał, że są trudności i tłumaczył je ogromnym zainteresowaniem słuchaczy.

Na facebookowym profilu Radia Nowy Świat pojawił się także komunikat w sprawie "problemów z odbiorem":

Radio Nowy Świat online - gdzie słuchać? >>

Radio Nowy Świat - przełożony start i "All You Need Is Love"

- Ja się nazywam Wojciech Mann, siedzę w studiu pewnego radia. To nie jest stara Trójka, to nie jest Nowa Trójka, to jest Radio Nowy Świat - powiedział na początku audycji Mann. Prezenter przyznał, że zastanawiał się, jaką piosenką zacząć swój program "Poranna Manna", i postanowił postąpić, jak zaznaczył, "banalnie". Z głośników popłynęły dźwięki "All you need is love" zespołu The Beatles. W jego pierwszej audycji przy mikrofonie RNŚ pojawili się m.in. Piotr Bukartyk, Michał Nogaś, Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski.

Pierwszym gościem Wojciecha Manna musiał być Piotr Bukartyk. Niespodzianka była inna >>

Radio Nowy Świat to internetowa rozgłośnia spółki Ratujmy Trójkę - wśród założycieli są m.in. Magda Jethon, Wojciech Mann i Jan Chojnacki. Początkowo start był zaplanowany na 26 czerwca, ale trzeba było go przełożyć, ponieważ u jednego z członków redakcji potwierdzono zakażenie koronawirusem. Osoby, które miały styczność z zakażonym, przeszły testy na obecność wirusa - wyniki były negatywne.

Radio Nowy Świat dzisiaj wystartowało. Bez reklam, za to z patronami. Kto finansuje nową rozgłośnię? >>

Więcej o: