James Blake opublikował nowy utwór. Pokazał też making-off

James Blake zaprezentował nowy utwór. To trzecie dzieło tego artysty, które pojawiło się w sieci w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Jego fani są zachwyceni.

James Blake opublikował utwór pt. "Are You Even Real?", który uznawany jest za follow-up do jego kwietniowego singla "You’re Too Precious". Pierwszy ze wspomnianych utworów powstał we współpracy z Starrah, Ali Tamposi i Peterem Lee Johnsonem. Zanim piosenka trafiła do sieci, artysta zamieścił jej teaser na Twitterze.

 

Blake opublikował także 30-sekundowy filmik, który powstał w ramach kampanii Apple Behind the Mac. Nagranie pokazuje, w jaki sposób artysta nagrał swój nowy utwór. 

James Blake powraca. Jego ostatnia płyta ukazała się ponad rok temu

Ostatnia aktywność Jamesa Blake'a cieszy jego fanów, bo ostatni album, czyli płyta pt. "Assume Form", ukazała się w 2019 roku. Przed publikacją singla  "You’re Too Precious" i utworu "Are You Even Real?" Blake zaprezentował także piosenkę "Come Back", którą stworzył we współpracy z Mustafą. Utwór ten powstał z myślą o raperze znanym pod pseudonimem Smoke Dawg, który zginął w wyniku strzelaniny w czerwcu 2018 roku. 

Zobacz wideo Jakie filmy i seriale obejrzeć w te wakacje? Wakacyjne polecajki cz. 1
Więcej o: