Nie żyje Benjamin Keough. 27-letni wnuk Elvisa Presleya popełnił samobójstwo

Nie żyje Benjamin Keough. 27-latek był synem Lisy Marie Presley oraz wnukiem Elvisa Presleya. Jak podaje portal TMZ, mężczyzna popełnił samobójstwo.

Benjamin Keough popełnił samobójstwo w sobotę 12 lipca w Calabasas w Kalifornii. Jak podaje portal TMZ, mężczyzna miał zginąć od rany postrzałowej.

USA. Nie żyje Benjamin Keough. Wnuk Elvisa Presleya popełnił samobójstwo

Koroner z hrabstwa Los Angeles potwierdził, że mężczyzna o tym imieniu i w tym wieku rzeczywiście zmarł. Służby prowadzą śledztwo, aby wyjaśnić wszystkie okoliczności sprawy.

- Lisa jest kompletnie załamana i zdruzgotana, ale próbuje zebrać siły dla swoich jedenastoletnich bliźniaków oraz dla swojej najstarszej córki, Riley - powiedział Roger Widynowski, menadżer Lisy Presley.

- Ona kochała tego chłopca. Był miłością jej życia - dodaje.

Benjamin Keough pochodził z utalentowanej rodziny. Chciał rozpocząć karierę muzyczną

Benjamin Keough to syn Lisy Marie Presley i Danny'ego Keougha. Mężczyzna urodził się 21 października 1992 roku. Benjamin był wnukiem Elvisa Presleya, jednego z największych gwiazdorów muzyki rock'n'roll na całym świecie.

Jego starsza siostra, Riley, to aktorka, która wystąpiła w takich produkcjach jak "Mad Max: Na drodze gniewu" oraz "Magic Mike". Benjamin również próbował swoich sił w aktorstwie. Pojawiały się głosy, że powinien zagrać swojego dziadka w zbliżającym się filmie Baza Luhrmanna o królu rock and rolla.

Wcześniej, w 2009 roku, świat obiegły wieści, że Keough podpisał kontrakt z wytwórnią Universal, opiewający na kwotę 5 milionów dolarów. Universal zaprzeczył jednak tym informacjom. Mówi się, że Ben stanowił dla matki inspirację do napisania piosenki "Storm & Grace" z 2012 roku (drugie imię mężczyzny to właśnie Storm). Tekst utworu mówi m.in.: "You have the most beautiful heart/That I’ve ever known/It kills me you can’t ever show it/And a shell has been grown" ("Masz najpiękniejsze serce, jakie kiedykolwiek poznałam/Zabija mnie to, że nie jesteś w stanie tego pokazać i schowałeś je za skorupą"). 

 
Więcej o: