Tina Turner i jej wielki przebój mogą znowu podbić radio. Wszystko za sprawą Kygo

Po stworzeniu nowej wersji utworu "Higher Love" Whitney Houston, która stała się globalnym hitem, Kygo wziął na warsztat prawdziwy klasyk lat 80.! Dzięki współpracy z Tiną Turner Kygo przypomina legendarny numer "What's Love Got To Do With It" i zamienia go w prawdziwy parkietowy dynamit.
Zobacz wideo

"What’s Love Got To Do With It" Tiny Turner to utwór, który został wybrany przez magazyn Rolling Stone jedną z 500 najlepszych piosenek wszech czasów. Przebój do dziś pozostaje największym hitem Turner - artystka otrzymała za niego nagrodę Grammy dla nagrania roku 1984. Teraz na warsztat wziął go Kygo, spec od letnich przebojów. Jak sam powiedział:

Dorastałem słuchając 'What’s Love Got to Do With It'. To jedna z moich ulubionych piosenek Możliwość stworzenia nowej wersji tego utworu, to jeden z najlepszych momentów w mojej karierze. Uwielbiam pracować z takimi ikonami, jaką jest Tina, i mimo że to było prawdziwe wyzwanie, jestem bardzo zadowolony z końcowego efektu!
 

Zobacz też: Tina Turner obchodzi okrągłe urodziny. Niekwestionowana legenda muzyki rozrywkowej skończyła 80 lat >>

Kygo latem nie odpoczywa

Ten rok jest bardzo intensywny dla Kygo. W maju artysta wypuścił swój trzeci album "Golden Hour", na którym znalazły się takie single jak: "Lose Somebody", w którym gościnnie wziął udział zespół OneRepublic oraz "Higher Love" z Whitney Houston, który zgromadził ponad 650 milionów odtworzeń oraz wyświetleń. W piosence z Whitney Houston Kygo użył archiwalnego nagrania z japońskiej wersji albumu "I’m Your Baby Tonight" z 1990 roku, które zawierało cover utworu Steve’a Winwooda.

22 lipca Kygo wystąpi wraz z OneRepublic podczas "The Tonight Show with Jimmy Fallon" telewizji NBC.

Więcej o: