Quebonafide ściągnął tłumy nad Wisłę. Fani przybyli na sekretne wydarzenie

Niedawno na swoim prywatnym profilu na Instagramie Quebonafide zapowiedział "secret event", który miał się odbyć 19 lipca o 15:00 w okolicach warszawskich Bulwarów Wiślanych. Raperowi udało się przyciągnąć nad Wisłę mnóstwo osób, na które czekała nie lada gratka.
Zobacz wideo

W niedzielne popołudnie Instagrama obiegły zdjęcia i filmiki ogromnych tłumów okupujących warszawskie schodki nad Wisłą. Setki, jeśli nie tysiące osób nie stawiły się tam jednak po to, żeby się relaksować - wszyscy czekali bowiem na przybycie Quebonafide. Raper jakiś czas temu zapowiedział na 19 lipca "secret event", za którego lokalizację podał okolice Centrum Nauki Kopernik i lokalu Plac Zabaw. 

Zobacz też: Czego słuchaliśmy przez ostatnie pół roku? Wśród najpopularniejszych płyt prowadzi PRO8L3M i "Art Brut 2" >>

Quebonafide z pompą wypuszcza linię ubrań i zapowiada teledysk

W niedzielę Quebo zaprezentował nową edycję ubrań inspirowanych albumem "Romantic Psycho". Godziny czekania nad Wisłą wynagrodził wiernym fanom spotkaniem, podczas którego robił z nimi pamiątkowe zdjęcia i rozdawał autografy.

 

Wieczorem raper dał też krótki koncert, podczas którego wielu miłośników miało go na wyciągnięcie ręki:

 

Jakby wrażeń było mało, do Quebonafide na scenie dołączył Mata:

 

Artysta zapowiedział przy tym teledysk do singla "BUBBLETEA" nagranego w duecie z Darią Zawiałow. W serwisie newonce.net czytamy również, że całe wydarzenie odbyło się w towarzystwie herbaty z lokalu MISS TI, "o którym powinniśmy usłyszeć jeszcze nieraz". 

Quebonafide podbił sieć płytą "Romantic Psycho"

Zmiana wizerunku Quebonafide, wspierająca kampanię promującą nowy album, była szeroko komentowana w mediach, jak i wśród oddanych fanów. Tak jak się spodziewano, album "Romantic Psycho" odniósł ogromny sukces. Zaledwie 24 godziny po premierze raper mógł pochwalić się mianem najpopularniejszego artysty w serwisie Spotify w Polsce. Jego utwory w ciągu doby zostały odtworzone ponad 4,9 miliona razy, a sam tylko "Romantic Psycho" zanotował 4,3 miliona odtworzeń, ustanawiając nowy najlepszy wynik dla albumu na Spotify w Polsce. 

Zobacz też: Taconafide nagrali Hot 16 Challenge i rapują o... Agacie Dudzie >>

Więcej o: