Billie Eilish publikuje 'my future'. "Jestem zakochana..."

Najgorętsze muzycznie nazwisko współczesnego popu? Chyba niewiele osób odpowie inaczej niż: Billie Eilish. 18-letnia wokalistka zapowiadała "coś nowego" i właśnie to dostaliśmy - oto utwór i klip do 'my future'.
Zachwycała mocnym głosem i swobodą, z jaką się nim posługuje, świetne wrażenie robiła też jej granicząca niemal z bezczelnością pewność siebie, naturalność i swoboda. Nie sposób było nie zadać sobie pytania: skoro ta 16-latka jest dziś w takim miejscu, co może pokazać w przyszłości?

- tak pisaliśmy o niej w 2018 roku na Gazeta.pl. I co? Już pokazała wiele.

Billie Eilish wydaje nową piosenkę - teledysk do 'my future'

2019 był dla Billie Elilish przełomowy - Amerykanka jest już laureatką pięciu nagród Grammy (album roku, nagranie roku, piosenka roku, najlepszy debiut i najlepszy wokalny album pop), trzech MTV Video Music Awards i dwóch MTV Europe Music Awards. Zaśpiewała (a napisała wspólnie z bratem Finneasem) także tytułową piosenkę do 25. części Bonda - "No Time to Die". Fani z niecierpliwością czekali na jej nowy utwór i dzisiaj o 1 w nocy się doczekali - oto 'my future':

 

W tekście można znaleźć m.in. słowa: "Jestem zakochana w mojej przyszłości/ Nie mogę się doczekać, aż ją poznam/ Jestem zakochana/ Ale nie w kimś/ Chcę po prostu poznać siebie". Animowany teledysk wyreżyserowany przez Andrew Onorato jest ewidentnie inspirowany anime, a sama piosenka to spokojna, melancholijna (z muzycznym twistem) opowieść o nadziei na przyszłość. Podobnie jak inne, i ten utwór wspólnie stworzyli Billie i Finneas.

Zobacz wideo The Beatles - dlaczego drogi zespołu się rozeszły?