"Shallow" w wersji pielgrzymkowej. Ksi康z Jakub i katechetka Renata przerobili oscarowy hit. "Szacun za kreatywno嗆"

Ksi康z Jakub Przygrodzki i katechetka Renata 奸您ak stworzyli now wersj nagrodzonej Oscarem piosenki w wykonaniu Lady Gagi i Bradleya Coopera. Przerobili tekst tak, by mogli 酥iewa go pielgrzymi w czasie w璠r闚ki. Spraw u豉twia te specjalny teledysk ze s這wami piosenki. I wy mo瞠cie wzi望 udzia w pielgrzymkowym karaoke.
Zobacz wideo

"Shallow" zachwyciło członków Amerykańskiej Akademii Filmowej tak, że Lady Gaga dostała za utwór Oscara. Utwór dostał też tak prestiżowe nagrody jak Grammy i Złoty Glob. A teraz doczekaliśmy się przeróbki w wersji pielgrzymkowej - stworzyli ją ksiądz Jakub Przygrodzki i katechetka Renata Ślązak. Użytkownicy sieci są zachwyceni.

Ksiądz i katechetka przerobili oscarowe "Shallow" na pieśń dla pielgrzymów

"Tradycją pieszych pielgrzymek jest powstawanie piosenek pielgrzymkowych na bazie znanych i lubianych utworów. Choć w tym roku pielgrzymować będziemy przede wszystkim duchowo, postanowiliśmy z panią katechetką Renatą Ślązak podtrzymać tradycję. Szczególnie, że będzie to okrągła 40. Piesza Podlaska Pielgrzymka na Jasną G鏎 - napisał ksiądz Przygrodzki na swoim kanale na Youtubie.

Tak prezentuje się nakręcony przez nich teledysk - w kadry wmontowano także słowa piosenki, tak by łatwiej było je śpiewać:

 

Duchowny napisał nowy tekst razem z katechetką Renatą Ślązak, a do tego zajął się montażem klipu. Należy przyznać, że to człowiek wielu talentów. Pod teledyskiem czytamy komentarze pełne zachwytu: "Piękne wykonanie", "Szczęść Boże! Owocnej pielgrzymki. Piękny tekst", "Szacun za kreatywność", "Kto by się spodziewał, że takie gwiazdy są wśród nas", "Święta Warmia pozdrawia prawdziwych Polskich Katolików. 3majmy się Razem. Piękne wykonanie", "Piękna piosenka", "Cudowne" czy "Bardzo ładnie zaśpiewane. Włodawa też jak zawsze piękna".

A tak Lady Gaga i Bradley Cooper śpiewali na rozdaniu Oscarów ten sam hit:

 
Wi璚ej o: