Calvin Harris i The Weeknd połączyli siły we wspólnym utworze. "Over Now" to idealny numer na koniec lata

Calvin Harris po sukcesie projektu Love Regenerator postanowił wrócić do głównego aliasu i połączyć siły z The Weekndem. W piątek pojawiła się owoc długo wyczekiwanej współpracy dwóch gwiazd światowego formatu o nazwie "Over Now". Do utworu powstał ciekawy klip wyreżyserowany przez wieloletniego współpracownika Calvina Harrisa - Emila Nava.
Zobacz wideo

Innowacyjne wideo do "Over Now" przekracza granice między rzeczywistością i technologią. To zaginające czasoprzestrzeń doświadczenie przejścia przez portal efektów specjalnych prosto do myśli The Weeknda. Wokalista, który w tym roku wydał świetnie przyjęty album "After Hours", u Calvina Harrisa śpiewa na tle lekkiej synth-funkowej melodii o tym, że kończy zdecydowanie nieudany związek, bo tak będzie lepiej dla wszystkich.

 

Zobacz też: Taco Hemingway znowu zaskoczył - wypuścił "Jarmark" wcześniej. Nowy album jest już za darmo w sieci >>

Calvin Harris i The Weeknd nareszcie razem

Pierwsze znaki, że coś się święci dostali fani śledzący profil The Weekn na Instagramie. Tydzień przed premierą pojawiło się tam wspólne zdjęcie artystów z dopiskiem „Don’t get too confused”. Dwa dni później wszystko stało się jasne. Obaj muzycy podzielili się grafikami zapowiadającymi premierę wspólnego utworu na piątek 28 sierpnia. Teraz muzykom pozostaje tylko pobić wszelkie możliwe rekordy odsłuchań.

 

Calvin Harris to twórca wielu z najczęściej odtwarzanych piosenek na świecie. Jest autorem takich przebojów jak "Promises", "Feels", "Giant" czy "One Kiss". Współpracował do tej pory z takimi artystami jak Rihanna, Florence Welch, Rag’n’Bone Man, Sam Smith. Jego utwory zostały odtworzone kilkadziesiąt miliardów razy w serwisach streamingowych i na YouTube.

Więcej o: