Margaret z zaskoczenia zarapowała kawałek Taco Hemingwaya. Jak jej poszło?

Okazuje się, że Margaret nawet wzięta z zaskoczenia potrafi wyrapować najnowszy przebój Taco Hemingwaya. Piosenkarka dostała zadanie, żeby jak najszybciej zaśpiewać piosenkę ze słowem "tango" w środku. Nie miała problemu z wyborem utworu.
Zobacz wideo

Margaret w ramach programu ELLE Music Game musiała wykazać się znajomością różnych piosenek, w których tekście padają wybrane przez redakcję słowa. Czasu na dopasowanie utworów do haseł takich jak "kompleksy", "błyski" czy "błąd" miała niewiele, bo 16 sekund. Żeby było trudniej, niektóre słowa padały też w języku angielskim.

>>> Taco Hemingway z utworem "Polskie Tango" bije własny rekord odtworzeń na Spotify <<<

Margaret rapuje Taco Hemingwaya

Margaret poradziła sobie z wyzwaniem śpiewająco i choć może nie wszystkim kojarzy się z repertuarem rapowym, to ewidentnie się go nie boi i porusza się w nim całkiem płynnie, co udowodniła w czasie zabawy. Jedno z muzycznych haseł, do którego musiała szybko zaśpiewać to "tango". Wybór utworu nie trwał długo, bo od razu wypaliła z głośnym "Polskim Tangiem" Taco Hemingwaya. Jak jej to wyszło, możecie usłyszeć od 1.40 nagrania:

 

Ciekawe, czy Margaret pamięta tekst piosenki Budki Suflera? Przecież aż się prosiło, żeby zacząć śpiewać niczym Krzysztof Cugowski "bo do tanga trzeba dwojga, zgodnych serc i chętnych ciał". Swoje przywiązanie do klasyków Margaret wykazała śpiewając "Kolory wiatr" z "Pocahontas" czy piosenkę z "Klanu" w wykonaniu Ryszarda Rynkowskiego. Jak widać, nowe wzięło jednak górę.

Definitywnie Margaret śledzi na bieżąco dokonania najciekawszych postaci z branży muzycznej, "Polskie Tango" premierę miało przecież 10 lipca. Zresztą znajomość polskiego rapu potwierdziła w trakcie zabawy, chociażby rapując jeszcze "Błąd" Łony i Webera. No i nie zapominajmy, że podobnie jak Taco, samo też nagrała kawałek z Otsochodzi. Zresztą kawałek wspólnej piosenki pt. "Reksio" też w czasie zabawy zaśpiewała. A do tego na jej nadchodzącej płycie znajdziemy jeszcze kilku innych rapowych gości takich jak np. Kizo.

Więcej o: