Krzysztof Zalewski: Ta "Zabawa" nie jest dla dziewczynek. Dla chłopczyków też nie. Bo "Zabawa" jest płytą dorosłą

"Zabawa" to piąta płyta Krzysztofa Zalewskiego. - Ta "Zabawa" nie jest dla dziewczynek. Dla chłopczyków też nie. Bo "Zabawa" jest płytą dorosłą. To przemyślenia 35-letniego mężczyzny, nad którego głową zawisł cień. Który mimo to - a może właśnie dlatego - gra, śpiewa i tańczy. Bawi się. Na przekór czasom, ale nie ludziom wbrew - mówi o albumie artysta.
Zobacz wideo Krzysztof Zalewski zaprasza do "Zabawy", a Enola Holmes do świata zagadek

"Życie to nie zabawa, tylko zawody" – śpiewa Zalewski w otwierającym album utworze tytułowym. Dzisiaj wraz z albumem, premiery doczekał się klip, a w zasadzie lyrics video do singla "Zabawa", w którym widzimy roztańczonego Krzysztofa.

 

Krzysztof Zalewski niewątpliwie urodził się rockmanem i mimo, że tym razem postanowił wyruszyć w nowym kierunku estetycznym, nie zrezygnował całkiem z gitary elektrycznej, rockowym duchem przesycona jest większość utworów. Na pierwszy plan wypłynęły jednak syntezatory, najważniejszy jest rytm. - zapowiada wytwórnia.

Rozglądaj się po ulicach Warszawy, możesz trafić na Krzysztofa Zalewskiego

Z okazji premiery wokalista przygotował sporo niespodzianek dla swoich fanów. Dzisiaj w warszawskiej przestrzeni miejskiej pojawią się instalacje, które będą zapraszać do światów stworzonych w klipach do poprzednich singli - "Tylko nocą" i "Annuszki". W tych miejscach poza ciekawie zaaranżowaną scenografią, na fanów, będzie czekał sam Krzysztof, a osoby, które dadzą namówić się na wymyśloną przez niego "Zabawę", będą mogły zgarnąć bilety na koncert premierowy. 

"Annuszka". Krzysztof Zalewski śpiewa, Monika Brodka za kamerą. Ależ on zagrał w tym klipie! >>

Dzisiaj w Pradze Centrum Zalewski zagra koncert premierowy, na którym dla swoich fanów, przyjaciół, znajomych i dziennikarzy zaprezentuje po raz pierwszy materiał z nowego albumu. Z okazji premiery przygotował wyjątkowy merch płytowy. Potem Krzysztof Zalewski rusza też w trasą po Polsce. Koncerty - pierwszy w listopadzie - będą organizowane zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.  

Więcej o: