Jennifer Lopez i Maluma łączą siły muzycznie i filmowo. Zagrają parę w komedii romantycznej

Jennifer Lopez oraz Maluma wydali dwa wspólne utwory - "Pa Ti" oraz "Lonely", wraz ze stanowiącym całość teledyskiem. To dopiero początek współpracy między legendarną wokalistką i najgorętszym latynoskim artystą tej dekady - ten wyjątkowy duet pojawi się wspólnie w filmie.

"Pa Ti" oraz "Lonely" to utwory wyprodukowane przez Jona Leone’a i Édgara Barrerę oraz napisane wspólnie przez Jennifer Lopez i Malumę. Obydwie piosenki pojawią się w filmie "Marry Me" produkcji Universal Pictures, który trafi do kin w okolicach przyszłych walentynek - 12 lutego 2021 roku. O czym opowie pierwsza od lat komedia romantyczna z Jennifer Lopez w roli głównej?

 

"Marry Me". Jennifer Lopez wraca do świata komedii romantycznych. Znowu kroi się ślub

Fani J. Lo doskonale pamiętają film "Powiedz tak" z 2001 roku, w którym wokalistka wcieliła się w organizatorkę ślubów. Gwiazda zasłynęła też z roli Marisy w "Pokojówce na Manhattanie". W zeszłym roku Lopez z hukiem wróciła do aktorstwa dzięki głównej roli w filmie Lorene Scafarii "Ślicznotki" - wielu wróżyło jej nawet nominację do Oscara. W "Marry Me" Lopez gra rolę muzycznej supergwiazdy Kat Valdez. Zobaczymy tam także Owena Wilsona - jego postać to Charlie Gilbert, nauczyciel matematyki. Kat i Charliego połączy nietypowy romans w świecie, w którym wartość mierzy się lajkami i liczbą obserwujących.

Kat Valdez jest połówką najseksowniejszej pary celebrytów na Ziemi, wraz z obiektem pożądania milionów kobiet Bastianem (debiutancka rola Malumy). Kiedy ich wspólny singiel "Marry Me" podbija listy przebojów, para postanawia się pobrać. Cała ceremonia jest transmitowana na żywo poprzez social media prosto do telewizorów, komputerów i telefonów milionów ich fanów.

Zobacz wideo Jennifer Lopez w życiowej formie. Zwiastun filmu "Ślicznotki"

Rozwiedziony nauczyciel matematyki Charlie Gilbert (Owen Wilson) zostaje zaciągnięty na ślub Kat przez swoją córkę Lou (Chloe Coleman) i najlepszą przyjaciółkę (Sarah Silverman). Na chwilę przed ceremonią Kat dowiaduje się, że Bastian zdradził ją z jej asystentką i przeżywa załamanie na scenie. Kwestionując miłość, prawdę i wierność, nawiązuje kontakt wzrokowy z nieznajomym w tłumie. W momencie kompletnego szaleństwa Kat decyduje się poślubić Charliego. Z impulsu rodzi się nieoczekiwany romans. Nie każdemu jednak jest on na rękę. Czy dwie osoby z tak różnych światów mogą zakopać dzielącą ich przepaść i stworzyć wspólnie miejsce, do którego będą należeć oboje?

Marry Me wyreżyserowała Kat Coiro ("It’s Always Sunny in Philadelphia", "Dead to Me") na podstawie scenariusza Johna Rogersa ("The Librarians") oraz Tami Sagher ("30 Rock") i Harper Dill ("The Mick"). Film wyprodukowali Elaine Goldsmith-Thomas ("Hustlers", "Maid in Manhattan"), Jennifer Lopez, Benny Medina ("Hustlers", "The Fresh Prince of Bel-Air") oraz John Rogers.

Więcej o: