"Quebonafide: Romantic Psycho Film" już dostępny w sieci za darmo. Raper zdejmuje maskę i zaprasza w podróż

Na tę wiadomość czekali wszyscy fani Quebonafide, którzy nie mieli okazji zobaczyć produkcji "Quebonafide: Romantic Psycho Film" w ramach festiwalu Millennium Docs Against Gravity. Dokument, który stanowi zapis podróży Quebonafide w głąb Azji, można już obejrzeć bezpłatnie na stronie Red Bull.pl i w aplikacji Red Bull TV.

Spotkania z ludźmi, oderwanie od codzienności i odkrywanie nowych, fascynujących miejsc: od Rosji, przez Chiny, po Mongolię, inspirowały Quebonafide do pracy nad płytą "Romantic Psycho" - jego fani w końcu mogą zobaczyć, jak wyglądała ta wyjątkowa podróż. Producent filmu, Red Bull Media House, daje możliwość nie tylko podejrzenia wyprawy sławnego rapera od kulis (a oglądamy go m.in. w pociągu, hotelu o niskim standardzie, podziemnym studiu nagrań i na pustyni Gobi) - to przede wszystkim szansa, by zobaczyć, jaki Quebonafide jest naprawdę. 

Zobacz wideo "Quebonafide: Romantic Psycho Film" - dokument o polskim raperze [ZWIASTUN]

"Quebonafide: Romantic Psycho Film". Takiego Quebo na pewno nie znacie

W "Romantic Psycho Film" widać Quebonafide (prywatnie Kubę Grabowskiego) z dala od sceny, na której przyjmuje określoną pozę showmana, bożyszcza tłumów, i w momentach, które z wyobrażeniem fanów o sukcesie i gwiazdorskim życiu nie mają nic wspólnego. Podczas swojej wyprawy pełny wewnętrznych sprzeczności Quebo ma w końcu czas, żeby zastanowić się, jaką rolę w jego życiu odgrywa muzyka. Kiedy czuje się naprawdę wolny? Czy najlepsze pomysły przychodzą do niego intuicyjnie? I chociaż mówi nad brzegiem Bajkału do operatora, że ten film powinien się nazywać "historia zblazowanego rapera", tak naprawdę bardziej pasuje do innego wyznania, które pada z jego ust: "Jestem fanem życia totalnego". 38-minutowy dokument obejrzycie pod tym linkiem.

Producentem filmu jest Red Bull Media House, który od lat tworzy najwyższej jakości treści skupiające się na tematyce sportowej, kulturalnej oraz lifestyle’owej. Produkcje były wielokrotnie nagradzane w najbardziej prestiżowych konkursach filmowych – w tym roku otrzymały aż sześć nominacji do Sports Emmy Awards. Bogate portfolio Red Bull Media House prezentuje również światowej widowni niesamowite wyczyny lokalnych bohaterów, czego przykładem jest dokument o skialpiniście Andrzeju Bargielu i pierwszym zjeździe na nartach z K2. Wszystkie produkcje są dostępne na darmowej platformie Red Bull TV.

Więcej o: