Pierwszy singiel z albumu Marka Koterskiego już dostępny. Na płycie śpiewa reżyser i jego rodzina

"7 uczuć" to piosenka autorstwa Marka Koterskiego zaśpiewana przez bratanka reżysera Arkadiusza Grochowskiego. Muzykę do utworu skomponowali obaj artyści.

Marek Koterski to doskonale znany twórca filmowy, reżyser. Teraz możemy przekonać się jak sprawdzi się w roli wokalisty. "7 Uczuć" jeszcze do niedawna było tytułem jego ostatniego filmu - dzisiaj, teraz film przechodzi w muzykę. Do pracy nad płytą "7 Uczuć", Marek zaprosił znaczą część swojej rodziny: żonę - Małgorzatę (Małgosię Bogdańską), syna Michała (Miśka), synową Marcelę Leszczak, muzycznie wspomógł go bratanek - Arkadiusz Grochowski, żeby tego było mało na albumie usłyszymy też żonę Arka - Natalię Gadzinę.

 

To jak najbardziej rodzinny album, który jest prawdziwym uzupełnieniem dotychczasowej pracy Marka Koterskiego, zapowiada dystrybutor. Każdy kto kiedykolwiek zetknął się z filmami takimi jak: "Dzień Świra", "Nic Śmiesznego" czy "Ajlawju" od razu zrozumie ich surrealistyczny humor i zauważy odniesienia do kinowych dzieł. 

Zobacz wideo Misiek Koterski śpiewa z synem "Sto lat" swojej partnerce

W klipie znalazły się fragmenty filmów Marka Koterskiego m.in. "Dzień świra", "7 uczuć", "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", "Nic śmiesznego" i wielu innych. 

Album z piosenkami Marka Koterskiego ukaże się już 30 października. Autorem okładki do albumu jest Andrzej Pągowski. Singiel w serwisach streamigowych można znaleźć tutaj.  

Więcej o: