Sławomir patrzy na świat oczami Krzysztofa Ibisza w teledysku do singla "Totalny love"

Sławomir niebawem wypuści kolejną płytę. Album "The Best of", zawierający piętnaście zupełnie nowych utworów, ukaże się 16 października. Na kanale wokalisty na YouTube w sobotę pojawił się teledysk do kolejnego singla promującego krążek. "Totalny love" zabiera widzów na wycieczkę do świata przyjaciela Sławomira, Krzysztofa Ibisza.

Po ogromnym sukcesie klipu do utworu "Weselny Pyton", który w trzy miesiące zdobył ponad 12 mln wyświetleń na YouTube, Sławomir serwuje swoim miłośnikom kolejną piosenkę w tanecznym klimacie. Wygląda na to, że samozwańczy pionier gatunku rock polo nawiązał bliską przyjaźń z Krzysztofem Ibiszem - udało mu się bowiem namówić go do ponownego pojawienia się w jego teledysku, znowu w głównej roli. 

Zobacz też: Sławomir z Ibiszem rozbijają bank "Weselnym pytonem". Teledysk bije rekordy oglądalności >>

"Dla Ciebie dziś mam młodość jak u Ibisza". Miłosne wyznania Sławomira okraszone uśmiechem gwiazdy telewizji

W "Weselnym Pytonie" Krzysztof Ibisz zagrał pana młodego biorącego ślub z Kajrą, w której to Sławomir nieszczęśliwie ulokował uczucia (przynajmniej w klipie). Wygląda na to, że ta historia jest już zamknięta. W "Totalnym love" obok scenicznych popisów Sławomira i Kajry przez kilka minut obserwujemy świat oczami Ibisza. Prezenter budzi się obok kobiety, która - na szczęście dla Sławomira - nie przypomina Kajry. Dzień upływa Ibiszowi np. na skrupulatnym przeliczaniu plików pieniędzy, wytężonej pracy nad piosenką "Boli dupa" i wyprawach do lasu czy w góry. W wideo pojawia się sporo innych postaci znanych z TV, m.in. Paulina Sykut-Jeżyna i Elżbieta Romanowska. 

 

Tytułem najnowszej płyty, "The Best Of", bynajmniej nie należy się sugerować. Sam Sławomir zapowiada, że nie wypuszcza składanki przebojów, bo "postanowił podzielić się z fanami bogactwem, umieszczając na płycie aż 15 nowych, świeżych jak młody las Libanu utworów". W nagraniach udział wzięli znani polscy muzycy sesyjni - wśród nich akordeonista Marcin Wyrostek. Jak twierdzi Sławomir: "Ta płyta jest jak moje życie, a żyję szeroko". "The Best Of" trafi do słuchaczy 16 października.

Więcej o: