CD Projekt Red przedstawiło kolejną część oundtracku Cyberpunk 2077. Premiera już w grudniu

No Save Point - tak brzmi tytuł najnowszego utworu autorstwa amerykańskiego duetu hip-hopowego Run The Jewels. Soundtruck będzię częścią długo wyczekiwanej gry polskiego studia CD Projekt Red. Premiera Cyberpunka 2077 ma odbyć się w grudniu.

12 listopada piosenka pojawiła się na kanale na YouTube zespołu Run The Jewels tylko w wersji audio. Zaś oficjalne twitterowe konto Cyberpunka 2077, obok informacji o nowym utworze napisało też, że teledysk pojawi się już w ten weekend!

Run The Jewels. Kim są twórcy najnowszego utworu Cyberpunka 2077?

Run The Jewels, w skład którego wchodzą raperzy Jaime "El-P" Meline oraz Michael "Killer Mike"  Render to stosunkowo mało znana grupa, założona w 2013 roku w Stanach Zjednoczonych. Do tej pory nagrali oni 4 albumy studyjne, z czego ostatni miał swoją premierę w czerwcu 2020 roku. W 2018 RTJ zostali nominowani do najbardziej prestiżowej nagrody muzycznej Grammy Award w kategorii "Best Rap Song" za utwór Chase me.

Cyberpunk 2077. Kiedy premiera?

Gra budzi wielkie emocje nie tylko wśród polskich fanów, ale i tych z całego świata. Premiera najnowszej produkcji "Redów" była kilkukrotnie przekładana. Jednakże po ostatnim komunikacie studia wszystko wskazuje na to, że w Cyberpunka będziemy mogli zagrać już 10 grudnia, a więc dokładnie 2 tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia.

 
Więcej o: