CD Projekt Red przedstawiło kolejną część oundtracku Cyberpunk 2077. Premiera już w grudniu

No Save Point - tak brzmi tytuł najnowszego utworu autorstwa amerykańskiego duetu hip-hopowego Run The Jewels. Soundtruck będzię częścią długo wyczekiwanej gry polskiego studia CD Projekt Red. Premiera Cyberpunka 2077 ma odbyć się w grudniu.

12 listopada piosenka pojawiła się na kanale na YouTube zespołu Run The Jewels tylko w wersji audio. Zaś oficjalne twitterowe konto Cyberpunka 2077, obok informacji o nowym utworze napisało też, że teledysk pojawi się już w ten weekend!

Polska branża gier wideo w ostatnich latach dała zarobić inwestoromCD Projekt przełożył premierę Cyberpunk 2077. Twórcy gry otrzymują pogróżki

Run The Jewels. Kim są twórcy najnowszego utworu Cyberpunka 2077?

Run The Jewels, w skład którego wchodzą raperzy Jaime "El-P" Meline oraz Michael "Killer Mike"  Render to stosunkowo mało znana grupa, założona w 2013 roku w Stanach Zjednoczonych. Do tej pory nagrali oni 4 albumy studyjne, z czego ostatni miał swoją premierę w czerwcu 2020 roku. W 2018 RTJ zostali nominowani do najbardziej prestiżowej nagrody muzycznej Grammy Award w kategorii "Best Rap Song" za utwór Chase me.

Cyberpunk 2077 bestsellerem na SteamCyberpunk 2077 najlepiej sprzedającą się grą na Steam przed premierą

Cyberpunk 2077. Kiedy premiera?

Gra budzi wielkie emocje nie tylko wśród polskich fanów, ale i tych z całego świata. Premiera najnowszej produkcji "Redów" była kilkukrotnie przekładana. Jednakże po ostatnim komunikacie studia wszystko wskazuje na to, że w Cyberpunka będziemy mogli zagrać już 10 grudnia, a więc dokładnie 2 tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia.

 
Więcej o: