Daria Zawiałow dołączyła do Radia 357. Będzie też nowy "Top Wszech Czasów"

Piosenkarka Daria Zawiałow dołączyła do muzycznej ekipy Radia 357 - na jego antenie poprowadzi autorską audycję. Tomasz Michniewicz zdradził też, że w Nowy Rok słuchacze będą mogli posłuchać przygotowanego przez redakcję "Topu Wszech Czasów".

Radio 357 nabiera coraz pełniejszych kształtów. Znamy już wstępną ramówkę, w której pojawiły się programy Marka Niedźwieckiego, Kuby Strzyczkowskiego, Marcina Łukawskiego, Tomasza Michniewicza i jak się okazuje: także Darii Zawiałow.

Zobacz wideo Przepis na eurowizyjny sukces? "Wyślijcie Męskie Granie Orkiestrę

Ekipa Radia 357 się rozrasta

Daria Zawiałow to jedna z bardziej wziętych wokalistek młodego pokolenia - dziś jest już nazywana królową polskiego popu alternatywnego, ma już na koncie dwa Fryderyki. Debiutowała jeszcze w programie "Od przedszkola do Opola", startowała w takich programach jak "Mam talent" czy "X Factor", wygrała także festiwal piosenki dziecięcej organizowany przez Majkę Jeżowską.

Jej debiutancka płyta "A Kysz!" ukazała się w 2017 roku, a ona sama choćby w tym roku znalazła się w głównym składzie Męskie Granie Orkiestra 2020 z Igorem Walaszkiem i Błażejem Królem u boku - razem nagrali hymn "Świt". Dodajmy, że piosenka "Bubbletea", którą wokalista zaśpiewała z Quebonafide okazała się najpopularniejszym utworem 2020 roku wśród polskich użytkowników Spotify.

Jeszcze nie wiadomo jaki tytuł będzie miała audycja Darii Zawiałow, ani kiedy będzie nadawana. Niemniej wokalistka już gorąco zaprasza do słuchania.

Radio 357 w nowej siedzibie. Zarysy ramówki

Tymczasem Tomasz Michniewicz podczas wideokonferencji z patronami Radia 357 opowiedział, na jakim etapie są prace nad rozruszaniem nowej rozgłośni. Redakcja już się wprowadziła do swojej docelowej siedziby na warszawskim Żoliborzu. Mają tam działać dwa studia: produkcyjne i emisyjne. Trwają testy aplikacji, dzięki której rozgłośnia będzie mogła zacząć nadawać w grudniu.

>>> Radio 357 podaje pierwsze szczegóły ramówki. Będzie lista przebojów, ale z nietypowym startem <<<

Nadawana jest już część programów z docelowej ramówi - to tak zwana wersja rozbiegowa radia. W serwisie Open.FM słuchacze mogą już posłuchać w soboty Marka Niedźwieckiego i jego "Zakamarki". Tomasz Michniewicz też poprowadzi swój program w piątki od 10 do 12 - aktualnie szuka dobrej nazwy. Poza tym już wiadomo, że możemy czekać na "Top Wszech Czasów" w nowej formule i z lekko zmodyfikowaną nazwą - redakcja ma zaproponować swój wybór piosenek, które słuchacze będą mogli usłyszeć 1 stycznia.

Pierwsze cztery dni tygodnia to słuchacze spędzą w towarzystwie Marcina Łukawskiego, który poprowadzi audycję poranną. Popołudnia od poniedziałku do czwartku (między 12 a 13) należeć będą do Kuby Strzyczkowskiego, który został wiceprezesem spółki. Na antenie usłyszymy także m.in. Michała Olszańskiego, Agnieszkę Obszańską, Olę Budkę, Pawła Sołtysa, Ernesta Zozunia czy Marcina Cichońskiego.

Więcej o: