Spotify Wrapped 2020. Każdy może sprawdzić, czego najczęściej słuchał w tym roku

Po prezentacji wyników Spotify Wrapped 2020, które poznaliśmy wczoraj, okazało się, że bieżący rok ponownie należał do rapu, ale również do wielkich debiutów. Teraz nadszedł wyczekiwany przez wielu użytkowników moment na sprawdzenie własnych wyników.

Z danych Spotify ujawnionych 1 grudnia wynika, że krajowa muzyka coraz częściej zajmuje czołowe miejsca w rankingach słuchalności w Polsce, a 2020 rok tylko wzmocnił ten trend. Na pozycji lidera wśród artystów, niezmiennie od 2018 roku, znajduje się Taco Hemingway, którego singiel "Polskie Tango" uplasował się na czwartym miejscu zestawienia najpopularniejszych utworów bieżącego roku.

Spotufy Wrapped 2020 - są dodatkowe funkcje

Od dziś użytkownicy największej platformy streamingowej na świecie mogą poznać swoje spersonalizowane podsumowanie z informacjami o artystach, utworach, gatunkach muzycznych i podcastach, których najczęściej słuchali, a także poznać inne fakty, dzięki nowym funkcjom takim jak: quizy, historia ulubionej piosenki, umożliwiająca sprawdzenie najważniejszych informacji dotyczących ulubionego utworu, począwszy od jego odkrycia aż po jego setne odtworzenie, informację, których kanałów słuchali najczęściej i ile minut spędzili na odkrywaniu nowych odcinków podcastów czy nowe odznaki dla subskrybentów planu Premium.

Zobacz wideo Spotify, YouTube Music, Tidal czy Apple Music? Porównujemy najpopularniejsze aplikacje muzyczne

Oprócz tego, że każdy może sprawdzić, czy dołożył swoją cegiełkę do popularności w 2020 roku takich utworów jak "Blinding Lights" The Weeknd czy "BUBBLETEA" w wykonaniu Quebonafide, Darii Zawiałow i Duit, może też skorzystać ze spersonalizowanych playlist, takie jak "Twoje ulubione utwory 2020" z piosenkami, które towarzyszyły użytkownikom Spotify w 2020 roku oraz "Nie przegap" z hitami, które mogliśmy przeoczyć.

Spotify Wrapped 2020. Wielu użytkowników ma z nim problem. Jak włączyć podsumowanie roku Spotify? >>

Podsumowanie jest już dostępne dla wszystkich użytkowników platformy w aplikacji mobilnej Spotify na telefonach z systemem iOS i Android.

Więcej o: