Britney Spears i Backstreet Boys w jednej piosence? Premiera podobno już w piątek

Jeśli potwierdzą się medialne doniesienia, jeszcze w weekend mogą się spełnić dzikie marzenia tych, którzy pod koniec lat 90. szaleli na punkcie Backstreet Boys i Britney Spears. Australijskie radio Hit podaje, że na reedycji ostatniego albumu Spears, "Glory", pojawi się piosenka "Matches" nagrana właśnie z Backstreet Boys.

Dla wielu osób, które na przełomie XX i XXI wieku tapetowały swoje pokoje plakatami z Britney Spears i Backstreet Boys, to może być wymarzona muzyczna współpraca. Na stronie internetowej australijskiego radia Hit czytamy, że najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu wspólny utwór ikon końcówki lat 90. ujrzy światło dzienne. Udało się to ustalić ciekawą drogą.

Zobacz wideo Britney Spears odpowiada na pytania. Jej ulubiona piosenka to "Toxic"

Britney Spears szykuje reedycję ostatniej płyty. Fani wypatrzyli ciekawostkę

Dotychczasową dyskografię Britney Spears zamyka album "Glory", który zadebiutował na sklepowych półkach w sierpniu 2016 roku. Na 4 grudnia zaplanowano premierę reedycji na winylu. W środę na instagramowym profilu sklepu płytowego Spinning Discs w brytyjskim mieście Sheffield pojawiło się zdjęcie tylnej okładki winylowego wydania "Glory", na którym fani wokalistki dopatrzyli się kilku nowych tytułów. Wśród nich jest wspomniany już numer "Matches", obok którego widnieje dopisek "Britney Spears & Backstreet Boys".

 

Na razie nie wiadomo, czy utwór znajdzie się w serwisach streamingowych, ale mamy wrażenie, że publiczność, która chciałaby go posłuchać, jest naprawdę szeroka. Miłośnicy Britney Spears mają nadzieję, że reedycja na winylu oznacza ze strony wokalistki przygotowania do wydania nowej muzyki.

W tym roku Spears znalazła się na językach z uwagi na akcję #FreeBritney - księżniczka popu od 12 lat znajduje się bowiem pod kuratelą swojego ojca, Jamiego Spearsa, który zarządza jej majątkiem. Przy tym, z uwagi na ubezwłasnowolnienie, artystka nie może prowadzić samochodu, brać udziału w wyborach, wypowiadać się publicznie na temat kurateli, a nawet opiekować się własnymi dziećmi i zajść w ciążę. Niedawno Spears przegrała sprawę wytoczoną ojcu, dlatego jej powrót na scenę znowu stanął pod sporym znakiem zapytania.

Więcej o: