"Oh Santa!". Mariah Carey, Ariana Grande i Jennifer Hudson w świątecznej piosence

Mariah Carey, Ariana Grande i Jennifer Hudson zaśpiewały razem "Oh Santa!". Pojawił się teledysk, można więc na własne oczy (i uszy) sprawdzić, czy to utwór ma zadatki na tegoroczny albo nawet ponadczasowy hit.

Mariah Carey zaprosiła do współpracy dwie popularne wokalistki, by nagrać nową wersję piosenki "Oh Santa". Teraz pojawił się teledysk.

Mariah Carey, Ariana Grande i Jennifer Hudson - zobacz teledysk do "Oh Santa!"

 

Utwór promuje świąteczną produkcję Apple TV + "Mariah Carey's Magical Christmas Special". W programie, który ma premierę 4 grudnia, pojawią się m.in. Tiffany Haddish, Ariana Grande, Jennifer Hudson, Snoop Dogg, Jermaine Dupri oraz dzieci gwiazdy, bliźniaki Moroccan i Monroe.

Shawn Mendes Shawn Mendes wydaje album "Wonder" i szykuje wielką gratkę dla fanów. Zagra bezpłatny koncert

Mariah Carey ma już na koncie świąteczny hit hitów: "All I Want for Christmas Is You". Główny singel promujący album "Merry Christmas" z 1994, napisany przez Carey i Waltera Afanasieffa, znalazł się w pierwszej dziesiątce list przebojów w wielu krajach świata. Od Ponad 25 lat jest w czołówce najpopularniejszych piosenek świątecznych wszech czasów, ciągle jest grany w mediach w grudniu (a niektórzy uwielbiają go słuchać przez cały rok).

Zobacz wideo Bez jakich filmów nie wyobrażamy sobie Bożego Narodzenia? [Popkultura]

Amerykańska piosenkarka Ariana Grande, gdy "All I Want for Christmas Is You" miał premierę, właśnie uczyła się chodzić (urodziła się w 1993 roku). Teraz jest jedną z najbardziej popularnych piosenkarek świata, sama ma na koncie dwie EP-ki świąteczne: "Christmas Kisses" (2013) i "Christmas & Chill"(2015). Jennifer Hudson sławę zdobyła natomiast jako Effie z ekranizacji musicalu "Dreamgirls", w którym przyćmiła samą Beyonce. Hudson zdobyła za tę rolę Złoty Glob i Oscara w 2006 roku, dzisiaj łączy pracę na planach filmowych z nagrywaniem kolejnych albumów.

Protest - Strajk kobiet, zdjęcie ilustracyjne Młodzieżowe Słowo Roku bez zwycięzcy. "Na 1. miejscu wśród zgłoszeń nazwisko polityka na S"

Więcej o: