Michał Wiśniewski wystąpił przed szpitalem w Rybniku. "Brawo, jedenaste!"

Michał Wiśniewski ze swoim zespołem zagrali charytatywny koncert dla pracowników szpitala w Rybniku - w ten sposób zrobili im mikołajkowy prezent.

Zespół Ich Troje, w tym Michał Wiśniewski i Ania Świątczak, pojawili się przed rybnickim szpitalem na zaproszenie Klubu Sportowego ROW Rybnik. Przed budynkiem wystąpił także Krzysztof Hanke z Kabaretu Rak. W ten sposób świętowano podwójną okazję: Mikołajki i Barbórkę. Podczas występu można było usłyszeć m.in. piosenkę "Zawsze z Tobą chciałbym być". W trakcie wokalista machał do pracowników lub pacjentów. którzy obserwowali Ich Troje z okien, krzycząc: "Brawo, jedenaste!".

Największe przeboje Ich Troje zaśpiewane w Rybniku

"Zawsze z tobą chciałbym być" to singiel wydany w 2001 roku, pochodzący z czwartego albumu studyjnego zatytułowanego "Ad. 4", który cieszył się ogromną popularnością. Wiśniewskiemu i Jackowi Łągwie przy nagrywaniu płyty towarzyszyła jako wokalistka Justyna Majkowska, płyta pokryła się platyną. To z niej pochodzi inny bardzo znany utwór "Ich Troje" - "Powiedz". Zespół jest jedyną polską grupą, która dwukrotnie reprezentowała Polskę podczas konkursu Eurowizji.

Zobacz wideo Polska na Eurowizji. Przypominamy najciekawsze występy [Popkultura Extra]

Charytatywny występ na trawniku w Rybniku był jednym z elementów świętowania Mikołajek, w ramach wydarzenia przygotowanego przez żużlowy klub. Na jego stronie można przeczytać we wpisie poświęconym wydarzeniu: "Niestety, ze względu na obostrzenia nie mamy możliwości zaproszenia najmłodszych kibiców na stadion, do biura i do warsztatu. A tak świętowaliśmy w ostatnich latach. W zamian dla mieszkańców Rybnika - kibiców ROW-u - mamy inną niespodziankę. Zapraszamy o godzinie 17 na spacer w okolice stadionu przy Gliwickiej 72 (nie na sam stadion, bo ten musi pozostać zamknięty) lub na balkony swoich domów. Punktualnie o 17 niebo nad Rybnikiem rozświetli milion barw". 

Michał Wiśniewski wystąpił na jednej scenie z dwiema byłymi żonami. Mandaryna zaśpiewała nawet słynne "Ev'ry Night" >>

Więcej o: