Taylor Swift nie zwalnia tempa. Niespodziewanie wypuściła płytę "evermore"

Taylor Swift wydała drugi album-niespodziankę w 2020 roku. "Evermore" to kontynuacja leśnego, romantycznego klimatu z "Folklore". Na "Evermore" trafiło 15 utworów, w tym duety z HAIM, Bon Iver i The National.

"Odkąd skończyłam 13 lat, byłam bardzo podekscytowana perspektywą swoich 31. urodzin, bo to moja szczęśliwa liczba od tyłu - dlatego postanowiłam, że zrobię niespodziankę moim fanom właśnie teraz. Zawsze dostawałam od Was mnóstwo troski, wsparcia i ciepłych myśli na urodziny. Pomyślałam, że teraz Wy powinniście dostać coś ode mnie. Wiem, że te święta nie będą wesołe dla wszystkich. Niektórzy spędzą je samotnie. Jeśli ktokolwiek z Was szuka pocieszenia w muzyce, tak jak ja, 'Evermore' jest dla Was" - mówi Taylor Swift, która po wielkim sukcesie płyty "Folkore" idzie za ciosem i podarowuje fanom "siostrzany" krążek.

Zobacz wideo Jak wygląda praca nad "Cyberpunkiem 2077"? Odpowiada Paweł Sasko

"Evermore" już jest do posłuchania. Taylor Swift: Uwielbiam eskapizm, jaki znalazłam w tych historiach

"Uwielbiam eskapizm, jaki znalazłam w tych wyobrażonych/niewyobrażonych historiach. Byłam zachwycona sposobem, w jakim przyjęliście marzenia, tragedie i epickie opowieści o utraconej i odnalezionej miłości" - opowiada Swift. W pracach nad "evermore” Taylor wspierali między innymi Aaron Dessner z The National, Jack Antonoff, Justin Vernon oraz William Bowery. "evermore" zawiera 15 utworów w edycji standardowej, ale wydanie deluxe physical będzie wzbogacone o 2 utwory bonusowe - "right where you left me” oraz “it’s time to go". Tracklista albumu prezentuje się następująco:

01. willow

02. champagne problems

03. gold rush

04. ‘tis the damn season

05. tolerate it

06. no body, no crime (feat. Haim)

07. happiness

08. dorothea

09. coney island (feat. The National)

10. ivy

11. cowboy like me

12. long story short

13. marjorie

14. closure

15. evermore (feat. Bon Iver).

Więcej o: