Billie Eilish - jest zwiastun dokumentu o wokalistce

Dokument o Billie Eilish wyreżyserowany przez uznanego twórcę R.J. Cutlera zadebiutuje w Apple TV+ 26 lutego 2021 i będzie dystrybuowany w kinach na całym świecie przez NEON.
Zachwycała mocnym głosem i swobodą, z jaką się nim posługuje, świetne wrażenie robiła też jej granicząca niemal z bezczelnością pewność siebie, naturalność i swoboda. Nie sposób było nie zadać sobie pytania: skoro ta 16-latka jest dziś w takim miejscu, co może pokazać w przyszłości?

- tak pisaliśmy o niej w 2018 roku na Gazeta.pl. I co? Już pokazała wiele. Billie Eilish jest laureatką pięciu nagród Grammy (album roku, nagranie roku, piosenka roku, najlepszy debiut i najlepszy wokalny album pop), trzech MTV Video Music Awards i dwóch MTV Europe Music Awards. Jest także najmłodszą w historii artystką zaproszoną do stworzenia i zaśpiewania piosenki do filmu o Jamesie Bondzie. Teraz będziemy mogli zobaczyć film dokumentalny o amerykańskiej wokalistce.

Krystian Ochman Krystian Ochman: Śpiewanie po polsku to więcej pracy, ale po co ułatwiać sobie życie?

"Billie Eilish: The World’s A Little Blurry" - zobacz zwiastun filmu dokumentalnego

"Billie Eilish: The World’s A Little Blurry" to historia dojrzewania słynnej wokalistki oraz jej drogi do światowej kariery. Dzieło wyreżyserowane przez uznanego twórcę R.J. Cutlera to pogłębione, intymne spojrzenie na podróż niezwykłej nastolatki, od momentu 17. urodzin, życia w trasie, na scenie, w domu rodzinnym, przy nieustannym pisaniu, nagrywaniu oraz zapis wydarzeń związanych z premierą debiutanckiej płyty.

Zobacz wideo "Billie Eilish: The World’s A Little Blurry" [ZWIASTUN]

Film dokumentalny, w którym pojawiają się Billie Eilish, Finneas O’Connell, Maggie Baird oraz Patrick O’Connell, został wyprodukowany przez Apple Original Films we współpracy z Interscope Films, The Darkroom, This Machine oraz Lighthouse Management & Media.

Lanberry - 'Co gryzie Panią L?' Lanberry: Całe życie słuchałam, że to, co chcę robić, nie jest normalne [WYWIAD]

Byliśmy na koncercie Billie Eilish - zupełnie innym niż zwykle. Czy tak już zostanie? >>

Więcej o: