Krystian Ochman - "Światłocienie". Singiel zwycięzcy "The Voice of Poland" doczekał się teledysku

Krystian Ochman to zwycięzca 11. edycji "The Voice of Poland". W finale zaśpiewał m.in. swój singiel "Światłocienie", do którego ukazał się teraz teledysk.

Jaka będzie jego płyta, którą zwiastuje zaprezentowany w finale programu singiel "Światłocienie"? W rozmowie z Gazeta.pl Krystian Ochman mówił:

Jeśli chodzi o gatunki, to na pewno bym połączył elementy jazzowe, rapowe, rockowe, musicalowe - to jeszcze się okaże.

Na razie prezentuje wideoklip do pierwszego singla.

Krystian Ochman "Światłocienie". Zobacz teledysk

 

Krystian Ochman urodził się i wychował w USA, jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Jego dziadkiem jest słynny polski tenor Wiesław Ochman, który mocno kibicował wnukowi w konkursie, a wcześniej namówił go do przyjazdu do Polski na studia. Krystian obecnie uczy się na Akademii Muzycznej w Katowicach i podkreśla, że mimo zwycięstwa w "The Voice of Poland" nauka jest dla niego nadal bardzo ważna.

Zobacz wideo Wywiad z Krystianem Ochmanem, zwycięzcą "Voice of Poland"

Ochman przyznaje, że jest bardzo podekscytowany możliwością nagrania płyty. Jest pewna szansa, że znajdzie się na niej duet z dziadkiem zwycięzcy "The Voice of Poland", bo - jak powiedział Krystian - nagranie wspólnego utworu jest jednym z jego muzycznych pragnień. - Ta płyta jest spełnieniem marzeń, to, że mogłem zaśpiewać z Michałem. Teraz będę pracował nad tym, żeby na pewno jeszcze zaśpiewać z Michałem. Chciałbym nagrać z Weroniką, chciałbym jeszcze wystąpić z moim dziadkiem. Zawsze czekam na takie momenty, ale na te momenty pracuję, bo takie momenty nie przychodzą tak łatwo. O to chodzi - spełnienie marzeń łatwo nie przychodzi, to dużo wysiłku, dużo energii, dużo pracy - mówił dla Gazeta.pl.

Więcej o: