Ponad 12 godzin szampańskiej zabawy. Sylwestrowa playlista Gazeta.pl poniesie was do gwiazd

No dobrze, najwyższa pora zakasać rękawy i wreszcie pożegnać 2021 rok - z przytupem. Jeżeli szukacie playlisty idealnej na sylwestrowy wieczór, nieskromnie polecamy nasze usługi. Przygotowaliśmy dla was blisko 200 utworów, przekładających się na ponad 12 godzin świetnej zabawy. Kto gra? Dua Lipa, Madonna, Prince, Andrzej Zaucha, Blondie, Earth, Wind & Fire i wielu, wielu innych.

Chociaż tegoroczny sylwestrowy wieczór wielu z nas prawdopodobnie spędzi poza domem, niezmiennie zachęcamy do tego, żeby na siebie uważać i wybierać domowe pielesze, w których przecież można się bawić doskonale! Jedni będą urządzać maratony filmowe, inni oglądać spektakle teatralne, jeszcze inni oddadzą się zabawie przed telewizorem, na której nie zabraknie Maryli Rodowicz. Na wszelkie domówki przybiegamy z muzycznym darem w postaci dłuuugiej, odświeżonej nieco po 12 miesiącach playlisty, która powinna wystarczyć wam do białego rana.

Zobacz wideo Popkultura odc. 59

Gazeta.pl prezentuje playlistę na sylwestrową noc. Żegnamy 2021 rok w towarzystwie gwiazd

Ponad 200 piosenek, które dają lekko ponad 13 godzin tańca i dobrych wibracji. Jest disco w wydaniu starszym i nowszym, nutka rocka, szczypta polskiej muzyki z różnych lat i gatunkowych stron, do tego konkretna dawka popu, a nawet kilka soulowych klasyków. Znalazło się miejsce dla naszych ulubionych kawałków z 2021 roku. Wlaliśmy do naszej playlisty sporo nostalgii, żeby pozytywnymi wspomnieniami lat minionych nakręcić się na wszystko, co przed nami. Honorowe miejsce na liście niezmiennie zajmuje utwór "Dosko" Jacka Stachursky'ego - prosimy nie pytać dlaczego. Bawcie się wspaniale, bezpiecznie i zdrowo!

Więcej o: