Ponad 12 godzin szampańskiej zabawy. Sylwestrowa playlista Gazeta.pl poniesie was do gwiazd

No dobrze, najwyższa pora zakasać rękawy i wreszcie pożegnać 2020 rok - z przytupem. Jeżeli szukacie playlisty idealnej na sylwestrowy wieczór, nieskromnie polecamy nasze usługi. Przygotowaliśmy dla was blisko 200 utworów, przekładających się na ponad 12 godzin świetnej zabawy. Kto gra? Dua Lipa, Madonna, Prince, Andrzej Zaucha, Blondie, Earth, Wind & Fire i wielu, wielu innych.

W tym roku sylwestrową noc spędzimy prawdopodobnie spokojniej niż kiedykolwiek - jedni będą urządzać maratony filmowe, inni oglądać spektakle teatralne, jeszcze inni oddadzą się zabawie przed telewizorem, na której (całe szczęście) nie zabraknie Maryli Rodowicz. Jeżeli jednak planujecie bezpieczną domówkę, przybiegamy z muzycznym darem w postaci dłuuugiej playlisty, która powinna wystarczyć wam do białego rana.

Zobacz wideo Popkultura odc. 59

Gazeta.pl prezentuje playlistę na sylwestrową noc. Żegnamy 2020 rok w towarzystwie gwiazd

195 piosenek, lekko ponad 13 godzin tańca i dobrych wibracji. Jest disco w wydaniu starszym i nowszym, nutka rocka, szczypta polskiej muzyki z różnych lat i gatunkowych stron, do tego konkretna dawka popu, a nawet kilka soulowych klasyków. Znalazło się miejsce dla naszych ulubionych kawałków z 2020 roku - to m.in. "Murphy's Law" Roisin Murphy, "szampan" sanah, "Annuszka" Krzysztofa Zalewskiego, "Soul Control" Jessie Ware, "Levitating" Duy Lipy, "Finally Ready" The Shapeshifters w duecie z Billym Porterem i "In Your Eyes" The Weeknda. Wlaliśmy do naszej playlisty sporo nostalgii, żeby pozytywnymi wspomnieniami lat minionych nakręcić się na wszystko, co przed nami. Honorowe miejsce na liście zajmuje utwór "Dosko" Jacka Stachursky'ego - prosimy nie pytać dlaczego. Bawcie się wspaniale, bezpiecznie i zdrowo!