Gwen Stefani celebruje dotychczasową karierę. Wypuściła barwny klip do "Let Me Reintroduce Myself"

W Nowy Rok Gwen Stefani zafundowała fanom singiel pod wymownym tytułem "Let Me Reintroduce Myself". Do singla powstał niezwykły klip, który w trzy minuty i 40 sekund w zabawny sposób prezentuje historię kariery wokalistki (i udowadnia, że Stefani się nie starzeje).

W wyreżyserowanym przez Philipa Andelmana klipie 51-letnia wokalistka powraca do najbardziej charakterystycznych stylizacji i najważniejszych momentów w swojej karierze. Oglądamy obecną Gwen z tuzinem jej wcieleń z przeszłości - fani No Doubt bez trudu rozpoznają tu sportową frontwoman w stylizacji à la "Just a Girl" oraz w wersji retro sukienki z klipu "Don't Speak". Nie zabrakło też odwołań do takich momentów z solowej kariery Gwen jak np. "Hollaback Girl," hitu przywołanego zresztą w tekście "Let Me Reintroduce Myself".

Zobacz wideo Podsumowanie roku 2020. Muzyka

Gwen Stefani przedstawia się ponownie i przypomina swoje słynne stylizacje

Singiel "Let Me Reintroduce Myself", stworzony podczas kwarantanny wraz z twórcą wielu hitów Rossem Golanem oraz kompozytorem i producentem Lukiem Niccoli, przypomina fanom Stefani, w czym ich ulubienica jest najlepsza: od wysyłania dobrych wibracji, przez tworzenie prawdziwej muzyki, po jej artystyczną szczerość. W teledysku ukrywa się wiele smaczków dla wnikliwych obserwatorów - pojawili się tam m.in. stali współpracownicy wokalistki i całe mnóstwo różnych twarzy Gwen Stefani. 

 

"Let Me Reintroduce Myself" wieńczy bardzo pracowity rok Stefani, którą już od pięciu sezonów absorbuje jurorowanie w amerykańskiej wersji programu The Voice - jej podopieczny Carter Rubin wygrał 19. edycję. W 2020 roku wokalistka dwukrotnie zdobyła pierwsze miejsce na liście Billboard Hot Country Songs za duety z narzeczonym Blakiem Sheltonem - "Nobody But You" i "Happy Anywhere". Jej świąteczny album "You Make It Feel Like Christmas" ukazał się natomiast w reedycji z nowym nagraniem "Here This Christmas", stworzonym przez artystkę z Ryanem Tedderem.

Gwen Stefani, trzykrotna zdobywczyni Grammy, osiągnęła globalny sukces jako autorka tekstów, kompozytorka, wokalistka i frontmenka No Doubt. Nieco później już jako solowa artystka z multi-platynowymi osiągnięciami (ponad 50 mln sprzedanych płyt na całym świecie) utwierdziła swoją pozycję na światowej scenie. Jej solowy album z 2015 roku "This Is What the Truth Feels Like" zadebiutował na pierwszym miejscu Billboard 200.