W nowym teledysku Fabijańskiego zagrała Natalia Siwiec. "To eksplozja fantazji erotyczno-miłosnych mężczyzny"

Sebastian Fabijański wypuścił do sieci nowy teledysk, który promować ma jego drugi album "RESET". W klipie, poza rapującym aktorem, wystąpiła także Natalia Siwiec - jak zapewnia wydawca albumu - "jedna z najseksowniejszych polskich celebrytek". Szczególnej uwadze polecamy przewrotne zakończenie filmiku - można się uśmiać.

Przy okazji premiery filmu "Psy 3" Sebastian Fabijański wyjawił światu, że chciałby zostać raperem. Wtedy to światło dzienne ujrzała piosenka "Psy. W imię zasad", którą aktor przygotował razem ze znanym i lubianym O.S.T.R. W czerwcu 2020 roku na rynku ukazał się jego pierwszy album "Prymityw", a już w 19 lutego odbędzie się premiera jego drugiego krążka "RESET". I to na tej płycie usłyszymy piosenkę "Supernova".

Natalia Siwiec w nowym teledysku Sebastiana Fabijańskiego "Supernova"

Natalia Siwiec pracuje głównie jako modelka, ale próbuje także swoich sił jako aktorka - zagrała przecież w filmie "Jak zostałem gangsterem" partnerkę postaci błyskotliwie zagranej przez Tomasza Włosoka. Teraz w klipie Sebastiana Fabijańskiego wciela się w postać kobiety wampa i poniewiera zauroczonego nią mężczyznę. Jak mówi sam Sebastian:

Supernova to eksplozja fantazji erotyczno-miłosnych mężczyzny, który zagubił się w gdzieś daleko w swojej kosmicznej podróży.

Tak wygląda klip. Szczerze radzimy obejrzeć go do końca, albowiem twórcy pozwolili sobie na zabawny zwrot akcji, który można określić mianem filmowej puenty:

 

- To kawałek to zderzeniu tych fantazji z rzeczywistością i o powierzchowności relacji, czyli w tym przypadku o tym, że bohater wybrał partnerkę, która zamiast kochać, wymaga, ale ciężko mu się z tego uwolnić, bo jest zaślepiony jej zewnętrzną wspaniałością - tłumaczy dalej autor piosenki. W utworze zaśpiewała razem z nim ponownie Julia Chatys, która tak oto wspomina współpracę z raperem:

Praca z Sebastianem była jednym z ciekawszych doświadczeń. Połączenie naszych dwóch silnych charakterów było wyzwaniem, ale udało się - powstały dwa numery: "Melancholia" i "Supernova". Bardzo lubię tworzyć z Sebastianem i wiem, że to dopiero początek naszej muzycznej przygody.
Zobacz wideo Śpiewać każdy może? Ci artyści mają wiele talentów