Jego teledyski odtworzono ponad 200 mln razy. Teraz Paweł Domagała publikuje kolejny

Paweł Domagała jest pomysłodawcą oraz współscenarzystą filmu "Na chwilę, na zawsze". Zobaczymy go także na ekranie, nagrał również promującą film piosenkę "Milcz", do której teledysk opublikował w dniu swoich urodzin.

Chociaż z zawodu jest aktorem, od kilku lat śmiało podbija rynek muzyczny. Paweł Domagała to absolwent warszawskiej Akademii Teatralnej, gwiazda serialu "Żmijowisko", wystąpił także m.in.  w filmach "Gotowi na wszystko. Exterminator" czy "Planeta Singli". Jest również laureatem nagrody Fryderyka oraz niekwestionowanym królem polskiego YouTube’a - jego teledyski w serwisie zostały odtworzone już ponad 200 milionów razy, w tym hit "Weź nie pytaj" - 127 milionów!

Paweł Domagała zagrał w "Żmijowisku" i śpiewa promującą serial piosenkę. Tekst napisała jego żona >>

Netflix, materiały promocyjneNetflix zdradza, że kroi się nowy hit. "Lupin" bije rekordy na całym świecie

Wkrótce Pawła Domagałę poznamy w zupełnie nowej roli. Jest pomysłodawcą oraz współscenarzystą  filmu "Na chwilę, na zawsze", w którym zagrał obok Martyny Byczkowskiej, znanej z brawurowej roli w serialu Netfliksa "W głębi lasu", oraz m.in. Olafa Lubaszenki, Kingi Preis czy Ireneusza Czopa. "Na chwilę, na zawsze" - opowieść w reżyserii Piotra Trzaskalskiego o spotkaniu rockmana i wschodzącej piosenkarki będzie można oglądać, miejmy nadzieję, że wkrótce, w kinach.

 

"Na chwilę, na zawsze" - o czym opowiada film, do którego Paweł Domagała nagrał "Milcz"?  

Pola (Martyna Byczkowska) jest u szczytu popularności – w wieku zaledwie 22 lat wypełnia sale na swoich koncertach i odnosi ogromne sukcesy w branży muzycznej. Pewnego dnia, po jednym ze swoich występów, dziewczyna pod wpływem alkoholu doprowadza do wypadku samochodowego. Aby wyciszyć sprawę, ojciec (Ireneusz Czop), a zarazem menadżer gwiazdy umieszcza ją w ośrodku terapii i leczenia uzależnień, gdzie piosenkarka zostaje zmuszona do pracy społecznej. Wkrótce poznaje tam Borysa (Paweł Domagała) – charyzmatycznego instruktora, słynącego z niekonwencjonalnych metod pracy. On również był kiedyś popularnym muzykiem, ale wpadł w pułapki wczesnej sławy. Mimo początkowej nieufności, para zbliża się do siebie dzięki wspólnej muzycznej pasji. Niestety na drodze rodzącego się uczucia stają skrywane tajemnice z przeszłości Borysa i wisząca na włosku kariera Poli. Czy dla dwójki osób, które tak wiele dzieli, jest szansa na szczęście i prawdziwą miłość?

Zobacz wideo Paweł Domagała ma wreszcie wolność w wyborze ról. Co się do tego przyczyniło? [Popkultura Extra]

- To film, w którym główną rolę grają uczucia. Jest pełen muzyki i wzruszających scen, ale przede wszystkim niesie ważne dla mnie osobiście przesłanie: nigdy nie jest za późno na odkupienie win - mówi Paweł Domagała.

Krzysztof Zalewski zapewnia, że Krzysztof Zalewski zapewnia, że "Wszystko będzie dobrze". Aż ściska w gardle

Więcej o: