Ralph Kaminski w nowej roli. Wyreżyserował klip do singla Miuosha i Nosowskiej "Klucze"

W niedzielę miła niespodzianka spotkała fanów Miuosha, Katarzyny Nosowskiej i Ralpha Kamińskiego. Muzyczne trio spotkało się na planie teledysku do singla "Klucze" - Miuosh i Nosowska jako wykonawcy utworu stanęli przed kamerą, zaś Kaminski sprawdził się jako reżyser i autor scenariusza.

"Uwaga, niespodzianka, długo czekałem, żeby się tym z wami podzielić. Napisałem scenariusz i wyreżyserowałem teledysk do singla Miuosha z Katarzyną Nosowską" - ogłosił w niedzielny wieczór na Instagramie Ralph Kaminski. Jak podkreśla wokalista i kompozytor, to dla niego pierwszy raz, kiedy "schował się za kamerą", żeby stworzyć klip dla innego artysty. W teledysku do "Kluczy" Kaminski zabiera widzów do przywodzącego na myśl lata 90. supermarketu, który po godzinach żyje własnym życiem. 

Zobacz wideo Prince zagroził menagerowi, że albo dostanie rolę w wielkim filmie, albo go zwalnia

"Klucze". Nosowska, Miuosh i Kaminski łączą siły - nie tylko muzycznie

Większość scen kradnie Dominika Kachlik, której przypadła rola głównej kasjerki Halinki. Aktorkę znaną m.in. z serialu "M jak miłość" można było wcześniej zobaczyć w teledyskach do utworów samego Ralpha Kaminskiego - mowa tu np. o "Zawsze", "Morzu" czy "Kosmicznych energiach". Miuosh zagrał jednego ze sprzedawców w sklepie, zaś Katarzyna Nosowska pokazała się w mocnej charakteryzacji jako ostatnia klientka. W obsadzie znaleźli się też: Dorota Kamińska-Kowalik, Danil Vitkovski, Lulla La Polaca i Natan Migliori. Autorem zdjęć do "Kluczy", nakręconych w drugiej połowie stycznia, jest Karol Łakomiec. 

 

Katarzyna Nosowska podzieliła się na Instagramie zdjęciem zza kulis teledysku i napisała: "Cóż to była za przygoda! Po raz kolejny splotłam się w artystycznym uścisku z [Miuoshem], co zawsze przynosi uciechę. No i [Ralph Kaminski] - niezwykłe Dziecko Renesansu - łyżkami by go człowiek jadł. Absolutnie wszyscy ludzie na planie tego teledysku - pyszności i ciepło na samo wspomnienie".

 

Jak mówi Miuosh, singiel "nic nie promuje, jest po prostu wypuszczony z okazji rocznicy wydania albumu 'Powroty'". Zostanie wydany wyłącznie w postaci siedmiocalowego limitowanego winyla - każdy z egzemplarzy będzie podpisany. 

Więcej o: