Dawid Podsiad這 przekazuje na rzecz WO同 serniki w豉snej roboty. Sam przywiezie je do zwyci瞛cy aukcji

Dawid Podsiad這 od lat wiernie wspiera Wielk Orkiestr 安i徠ecznej Pomocy - nie inaczej jest tym razem. Artysta postanowi przekaza na licytacj co na z帳 i podj掖 si promocji ca貫j akcji z w豉軼iwym sobie poczuciem humoru.

Jeżeli Dawid Podsiadło i ser są w kręgu waszych zainteresowań, a do tego macie możliwość sypnięcia kasą w słusznej sprawie, możecie już niebawem stać się szczęśliwymi posiadaczami trzech serników. Podsiadło w ramach wsparcia dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pojawił się w znajomo wyglądających "Telezakupach Bambo", żeby złożyć wam ofertę życia.

Kwiat Jabłoni - Jacek Sienkiewicz i Kasia SienkiewiczKwiat Jabłoni i Gazeta.pl grają dla WOŚP. Licytuj #JedenDzieńDłużej

Zobacz wideo Anna Dymna wspomina swój pierwszy finał WOŚP

"Ten sernik zmienił moje życie". Dawid Podsiadło z ekipą zachęca do zakupu swoich ciast

Program "Telezakupy Bambo" Podsiadło poprowadził wraz z Klaudiuszem Sevkoviciem, z zapałem wtórującym wokaliście w zachwalaniu zalet wszystkich serników, które - jak to (podobno) mówią - "gdy leżą na krysztale, wyglądają wspaniale". Odpowiedzialny za wypiek ciast Podsiadło obiecuje, że dostarczy serniki do osoby, która wygra aukcję - ma dojechać w dowolne miejsce i w dowolnym czasie. Do godziny 10:30 w niedzielę, 31 stycznia najwyższa zadeklarowana w ramach licytacji kwota za serniki z dowozem wynosiła ponad 10 tys. zł. 

 

W telezakupach nie brakuje kluczowych elementów - charakterystycznego głosu Rocha Siemianowskiego czy "świadectw" od zadowolonych klientów, w których wcielili się Wojciech Fiedorczuk, Michał Kempa, Karolina Norkiewicz i Radek Kotarski. Ten ostatni w komentarzu do filmu zapewnił (w imieniu swojego bohatera Rafała), że sernik Podsiadło "zmienił jego życie". "Spłaciłem długi, pogodziłem się z sąsiadem i przestałem kraść ołówki z Ikei. Ty też możesz. Wystarczy, że wylicytujesz sernik już teraz. Tak, już teraz, a dostaniesz nie jeden, nie dwa, a trzy serniki. Polecam rodzinie oraz znajomym oraz wszystkim" - podkreślił Kotarski. Wierzymy na słowo.

Maria Sadowska - sesja do albumu 'Początek nocy'Maria Sadowska i Gazeta.pl grają dla WOŚP. Licytuj #JedenDzieńDłużej

Licytuj #JedenDzieńDłużej. Gazeta.pl gra dla WOŚP

29. finał WOŚP odbywa się pod hasłem "Finał z głową". Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Oprócz serników, które upiecze Dawid Podsiadło, możecie licytować też wyjątkowe przedmioty i atrakcje w ramach akcji #JedenDzieńDłużej na Gazeta.pl. Chcemy, by święto, które każdego roku obchodzimy wraz z WOŚP, nigdy się nie kończyło. I dlatego prosimy: róbmy to jeszcze raz, jeszcze jeden dzień dłużej, w poniedziałek 1 lutego. I do końca świata. Do zdobycia są u nas m.in. zaproszenie na próbę zespołu Kwiat Jabłoni i spotkanie z artystami, lekcja śpiewu i pisania piosenek u Bovskiej, winylowe wydanie płyty "Chrust" Igora Herbuta ze specjalną dedykacją i wiele innych. 

#JedenDzieńDłuzejLicytuj #JedenDzieńDłużej. Gazeta.pl gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wi璚ej o: