Gramy #JedenDzieńDłużej dla WOŚP. Licytuj suknię od wokalistki Kwiatu Jabłoni

Lubicie muzykę, modę, a może po prostu chcecie pomagać - jakikolwiek jest powód, warto powalczyć o sukienkę taką jak wokalistki Kwiatu Jabłoni, bo pieniądze z licytacji w ramach akcji Gazeta.pl #JedenDzieńDłużej trafią na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Gazeta.pl gra #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W dobie pandemii i pełzającego lockdownu każde dodatkowe wsparcie dla tej akcji jest bezcenne. Licytujcie i kwestujcie razem z nami. Więcej o akcji >>

Ta niebieska, elegancka, asymetryczna suknia, której projekt powstał specjalnie dla Kasi Sienkiewicz (wokalistki i pianistki z zespołu Kwiatu Jabłoni) z okazji świątecznego koncertu online, może być twoja. No, nie akurat ta, bo mamy jeszcze lepszą opcję! Choć sukni tej nie ma w ogólnodostępnej sprzedaży, dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy projektantka Angelika Józefczyk zgodziła się uszyć drugi egzemplarz pod wymiar specjalnie dla zwycięzcy licytacji. 

Sukienkę możesz licytować tutaj >>

#JedenDzieńDłużej - dwie aukcje od Kwiatu Jabłoni i dużo więcej! Gramy razem dla WOŚP

Możecie także powalczyć o spotkanie z Kwiatem Jabłoni i spotkanie z artystami - link do tej aukcji znajdziecie tutaj.

Akcja Gazeta.pl dla WOŚP narodziła się w 2019 roku i nie był to szczęśliwy czas. 27. Finał Wielkiej Orkiestry był pierwszym, któremu do późnych godzin nocnych nie towarzyszyły uśmiech i duma z dzieła, jakim jest pomoc dzieciom czy osobom starszym. Święto dobra, święto Polaków, jedno z najwspanialszych wydarzeń społecznych po 1989 roku zostało przerwane tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. Na scenie WOŚP śmiertelnie ranny został prezydent miasta Paweł Adamowicz.

Wtedy postanowiliśmy: dokończmy finał w kolejną niedzielę, pokonajmy wspólnie zło. Ta idea jest wciąż aktualna, szczególnie po tragicznych miesiącach, jakie przyniosła całemu światu pandemia Covid-19. Zagrajmy znów #JedenDzieńDłużej po to, aby dobro zwyciężyło.

W tym roku w ramach akcji na licytacje przeznaczone zostały m.in.:

Lekcja śpiewu i pisania piosenek lub rysunku, na którą zaprasza Bovska >>

"Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" - film i soundtrack z dedykacją Marii Sadowskiej >>

Zobacz wideo Maria Sadowska zachęca do licytacji płyty w ramach akcji #JedenDzieńDłużej

Książka z dedykacją Michała Rusinka >>

Wszystkie aukcje dostępne w ramach akcji Gazeta.pl dla WOŚP znajdziecie tutaj.

Więcej o: