Kwiat Jab這ni wraca z nowym albumem. Jest bardzo eko

Kwiat Jab這ni prezentuje drugi album "Mog這 by nic". Dwa lata po debiucie Kasia i Jacek Sienkiewiczowie powracaj z kr捫kiem pe軟ym koj帷ych melodii i tekst闚 chwytaj帷ych za serce. To jeden z najwa積iejszych polskich zespo堯w ostatnich lat, kt鏎ego znakiem rozpoznawczym sta造 si milionowe wy鈍ietlenia teledysk闚, wyprzedane trasy koncertowe i oryginalne brzmienia.

Na płycie znalazło się 11 premierowych kompozycji, w tym dwie dobrze już znane: tytułowe "Mogło być nic" oraz refleksyjna "Buka". To bardzo różnorodny album wypełniony osobistymi tekstami, komentującymi otaczającą rzeczywistość. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie zaskakują rozbudowanymi i nieoczywistymi aranżacjami. Za produkcję całego materiału odpowiedzialny jest Wojtek Urbański.

Zobacz wideo "Piękny, ciepły, oferuje coś więcej niż kilka ładnych dźwięków". Kwiat Jabłoni wraca z nową płytą

Aby wyrazić troskę o planetę do produkcji drugiego albumu zespół wybrał ekologiczny papier z recyklingu. Nie został on pokryty, w przeciwieństwie do powszechnej praktyki, folią nabłyszczającą, ani matującą. Kasia i Jacek zrezygnowali również z folii ochronnej - opakowania, które zabezpiecza płytę na sklepowej półce. W zamian za to zastosowana została papierowa obwoluta oraz eko naklejki. Partnerem wydawnictwa jest Greenpeace, a 1 proc. dochodu ze sprzedaży zostanie przekazany na działalność Stowarzyszenia Otwarte Klatki.

Materiały promocyjneT.Ellis nie zagra już Lucyfera. Dlaczego zastąpiła go aktorka z "Gry o tron"?

Kwiat Jabłoni z drugą płytą: "Mogło być nic". Pierwsza jest platynowa 

Kwiat Jabłoni, czyli Kasia i Jacek Sienkiewiczowie, dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla "Dziś późno pójdę spać", który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 25 milionów razy. Na debiutanckim albumie "Niemożliwe", wydanym w lutym 2019 roku, znalazły się także inne świetnie przyjęte kompozycje. Krążek uzyskał status platynowej płyty. Wręczenie tego wyróżnienia odbyło się podczas całkowicie wyprzedanego koncertu w legendarnej Operze Leśnej w Sopocie. Wydawnictwo do dziś znajduje się w zestawieniach najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

 

Kasia i Jacek do tej pory zagrali blisko 150 koncertów, wyprzedali największe i najbardziej prestiżowe polskie sceny. Kwiat Jabłoni wystąpił między innymi na Open’er Festival, Spring Break Festival czy Pol’and’rock Festival, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Debiutujący zespół pod Małą Sceną zgromadził kilkadziesiąt tysięcy uczestników. Kwiat Jabłoni otrzymał Złotego Bączka – nagrodę publiczności dla najlepszego zespołu 25. edycji Pol’and’Rock Festival.

Wu Tang Clan - koncert we WrocławiuWuhan czy Wu-Tang? Kanada oficjalnie przeprasza Chiny, wszystko przez T-shirt

Wi璚ej o: