Rosalie. jest na fali. Wokalistka prezentuje utwór z Janem-rapowanie

Z wygraną statuetką Kobiety Roku Glamour, nominacją do Odkryć Empiku i świetnymi recenzjami za wydany rok temu album "IDeal" Rosalie. właśnie wydała wspólny utwór z i Janem-rapowanie

Od wydania albumu "IDeal" wkrótce minie rok. Pomimo rozmaitych trudności dla Rosalie. to było dobre 12 miesięcy - z wygraną statuetką Kobiety Roku Glamour, nominacją do Odkryć Empiku i świetnymi recenzjami, które odzwierciedlenie znalazły również w podsumowaniach 2020. W ciągle świeży nowy rok Rosalie. wchodzi z bonusowym remixem piosenki "Chodź, chodź, chodź" z gościnnym udziałem Jana-rapowanie.

Zobacz wideo Sieroty po Trójce. Radio 357 i Radio Nowy Świat [Popkultura Extra]

Rosalie. szykuje nowości na 2021 rok. "Będzie trochę zaskoczeń"

- Wiem, że przez pandemię nie mogliśmy trafić do wszystkich z informacją o premierze płyty ‘IDeal’. Cieszę się, że projekt po tylu miesiącach ma swoją kontynuację, zwłaszcza że na płycie nie pojawił się żaden featuring, a Janek jest dla mnie aktualnie jednym z ulubionych polskich raperów - mówi Rosalie. i dodaje: - W najbliższym czasie szykuję kilka innych premier, ale mimo wszystko nadal czekam na to, by materiał z ‘IDeal’ wybrzmiewał regularnie na koncertach. Tego wciąż brakuje mi najbardziej.

 

Po premierze albumu "IDeal" piosenkarka zagrała kilka koncertów, m.in. na poznańskim Spring Breaku i w warszawskim klubie Niebo. W pierwszej połowie 2021 Rosalie. planuje opublikować jeszcze kilka nowych utworów, które powstały w czasie pandemii. - Dużo czasu spędziłam w studio bez presji czasu i deadline’ów, co wprowadziło sporo spokoju do moich działań. Najwięcej pracuję z Chloe Martini, ale myślę, że będzie również trochę zaskoczeń w najbliższym czasie - zapowiada artystka.

Album "IDeal" ukazał się 20 marca nakładem Def Jam Recordings Poland i zadebiutował na czwartym miejscu zestawienia OLiS. Krążek promowały single "Chmury", "Moment", "Nie mów" i "Ciemność". Za produkcję na płycie odpowiadali m.in. Michał Lange i Marcin Makowiec, Ment XXL i Chloe Martini.

Więcej o: