Pearl Jam zaprasza na wyjątkowy koncert. Obejrzycie go tylko do 16 lutego

Wielka gratka dla fanów Pearl Jam, którzy marzą o spotkaniu z zespołem na żywo. Czasy są, jakie są, dlatego wasz ulubiony zespół proponuje wam sentymentalną wycieczkę do niedawnych czasów pełnych koncertów - do 16 lutego w serwisie Nugs obejrzycie zapis występu z Seattle z 2018 roku.

W sierpniu 2018 roku Pearl Jam zagrali w Safeco Field w Seattle dwa koncerty pod hasłem "Home Shows", żeby zebrać pieniądze na walkę z bezdomnością. Dwa lata później - w sierpniu 2020 roku, w czasie pandemii koronawirusa - zespół urządził premierę koncertowego wideo z występu z 8 sierpnia za pośrednictwem Nugs.net. W odpowiedzi na prośby fanów Pearl Jam poszli za ciosem - w dniach 12-16 lutego na stronie Nugs można obejrzeć zapis drugiego koncertu z 10 sierpnia.

Zobacz wideo Sieroty po Trójce. Radio 357 i Radio Nowy Świat [Popkultura Extra]

Pearl Jam przypominają koncertowe szaleństwo

Jak zapowiada zespół, zapis koncertu zawiera pełny zestaw 37 utworów zmiksowanych w stereo i systemie dźwiękowym 5.1 przez producenta Pearl Jam, Josha Evansa. Ten niepublikowany do tej pory pełnokolorowy materiał filmowy został zarejestrowany przy użyciu wielu kamer HD przez reżysera Blue Leach i zmontowany przez archiwistę Pearl Jam, Kevina Shussa.

"Rolling Stone" przypomina, że wyprzedane "Home Shows" zebrały prawie 11 milionów dolarów na walkę z bezdomnością. W koncercie "Night 2" wystąpili tacy goście, jak Kim Thayil z Soundgarden i Mark Arm i Steve Turner z Mudhoney. Obok znanych i lubianych klasyków Pearl Jam z pomocą gości zagrali covery piosenek Pink Floyd, Toma Petty'ego, The Stooges, Chrisa Cornella ("Missing") i Mother Love Bone.

Symboliczne wejściówki, dzięki którym obejrzycie ten wyjątkowy koncert, możecie nabyć pod tym linkiem za 15 dolarów.

Więcej o: