Pearl Jam zaprasza na wyjątkowy koncert. Obejrzycie go tylko do 16 lutego

Wielka gratka dla fanów Pearl Jam, którzy marzą o spotkaniu z zespołem na żywo. Czasy są, jakie są, dlatego wasz ulubiony zespół proponuje wam sentymentalną wycieczkę do niedawnych czasów pełnych koncertów - do 16 lutego w serwisie Nugs obejrzycie zapis występu z Seattle z 2018 roku.

W sierpniu 2018 roku Pearl Jam zagrali w Safeco Field w Seattle dwa koncerty pod hasłem "Home Shows", żeby zebrać pieniądze na walkę z bezdomnością. Dwa lata później - w sierpniu 2020 roku, w czasie pandemii koronawirusa - zespół urządził premierę koncertowego wideo z występu z 8 sierpnia za pośrednictwem Nugs.net. W odpowiedzi na prośby fanów Pearl Jam poszli za ciosem - w dniach 12-16 lutego na stronie Nugs można obejrzeć zapis drugiego koncertu z 10 sierpnia.

Pearl Jam popiera protesty w PolscePearl Jam popiera protesty kobiet w Polsce

Zobacz wideo Sieroty po Trójce. Radio 357 i Radio Nowy Świat [Popkultura Extra]

Pearl Jam przypominają koncertowe szaleństwo

Jak zapowiada zespół, zapis koncertu zawiera pełny zestaw 37 utworów zmiksowanych w stereo i systemie dźwiękowym 5.1 przez producenta Pearl Jam, Josha Evansa. Ten niepublikowany do tej pory pełnokolorowy materiał filmowy został zarejestrowany przy użyciu wielu kamer HD przez reżysera Blue Leach i zmontowany przez archiwistę Pearl Jam, Kevina Shussa.

"Rolling Stone" przypomina, że wyprzedane "Home Shows" zebrały prawie 11 milionów dolarów na walkę z bezdomnością. W koncercie "Night 2" wystąpili tacy goście, jak Kim Thayil z Soundgarden i Mark Arm i Steve Turner z Mudhoney. Obok znanych i lubianych klasyków Pearl Jam z pomocą gości zagrali covery piosenek Pink Floyd, Toma Petty'ego, The Stooges, Chrisa Cornella ("Missing") i Mother Love Bone.

Symboliczne wejściówki, dzięki którym obejrzycie ten wyjątkowy koncert, możecie nabyć pod tym linkiem za 15 dolarów.

Eddie VedderPremiera nie tylko dla fanów Pearl Jam. Eddie Vedder nagrał utwór, by wspomóc chorych