Magiera zapowiada producencką płytę. Jest pierwszy singiel z Sariusem i Szczylem

Magiera, jeden z najlepszych polskich producentów, który na swoim koncie ma niezliczone ilości produkcji dla największych polskich artystów, współtwórca duetu WhiteHouse, zapowiada swoją pierwszą płytę producencką "FEAT.".

"Dziwne uczucia mnie ogarniają – nie skłamię, jeśli napiszę, że jest to prawdziwa mieszanka strachu i ekscytacji, bo choć od ponad dwudziestu lat działam w branży, dopiero teraz zebrałem się na odwagę i oddaję w Wasze ręce swój pierwszy, solowy, producencki album" – pisze Magiera przy okazji premiery singla "Naszyjnik".

Rosalie. jest na fali. Wokalistka prezentuje utwór z Janem-rapowanieRosalie. jest na fali. Wokalistka prezentuje utwór z Janem-rapowanie

Zobacz wideo 2020 był przełomem dla polskich stacji radiowych. I krytyczny dla "Trójki"

Magiera szykuje album "FEAT". "Zostawiłem tam część siebie"

"Nie ukrywam, że robienie płyty „FEAT.” było zarówno największą przyjemnością, jak i największym wyzwaniem, jakie stanęły na mojej dotychczasowej muzycznej drodze. Na albumie zostawiłem część siebie, ukrytą pośród wersów i dźwięków, z nadzieją, że efekty mojej niemal dwuletniej pracy, znajdą właściwą drogę do najczulszych zakamarków Waszych serc" - podkreśla Magiera. Na jego oficjalnym kanale w serwisie YouTube możecie obejrzeć teledysk do nostalgicznego "Naszyjnika", stworzonego wspólnie z Sariusem oraz nowym człowiekiem na scenie – Szczylem.

 

Za klip odpowiada Ice Bobo, mixem i masterem „Naszyjnika” zajął się niezawodny ENZU. Wraz z nowym singlem Sony Music Entertainment uruchamia preorder płyty "FEAT.", której premiera zaplanowana jest na 17 września 2021. Na stronie znajduje się limitowana wersja płyty, wzbogacona o dodatkowe utwory, wlepy, autograf oraz limitowany dodatek. 

Kadr z teledysku Sold OutMargaret i Natalia Szroeder z abażurami na głowie? Nie tylko, zakładają też welony i... Zobacz "Sold Out"

Więcej o: